Initiative Manager Smart

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz koordynować kluczowe inicjatywy rozwojowe SMART! na każdym ich etapie: od analizy potrzeb klientów, tworzenie Customer Value Proposition i wymagań biznesowych, przez business case do strategii wejścia na rynek, a także za utrzymanie i dalszy rozwój produktu
  • Będziesz definiować roadmape rozwoju dla wybranego obszaru w ramach Allegro SMART! we współpracy z kluczowymi interesariuszami
  • We współpracy z zespołami Technologii, Marketingu, Commerce, Delivery Experience, Prawnym, CX i innymi będziesz dostarczać nowe funkcjonalności dla klientów Allegro SMART!
  • Będziesz sprawnie zarządzać harmonogramem realizowanych inicjatyw oraz efektywną komunikacją z członkami zespołu projektowego i kluczowymi interesariuszami
  • Będziesz mieć odpowiedzialność za wyniki i wskaźniki efektywności wdrożonych rozwiązań
  • Będziesz aktywnie identyfikować możliwości tworzenia nowych funkcjonalności dla Klientów w celu poprawy ich doświadczenia z Allegro SMART

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce
  • Będziesz mieć bezpośredni wpływ na kształt programu Allegro Smart i odpowiedzialność w zakresie prowadzenia kluczowych inicjatyw
  • Otrzymasz ogromne pole do rozwoju kompetencji zarówno miękkich jak i technicznych
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania „jak to co robimy pomaga klientom?”
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się cześci firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu produktem/marką w obszarze e-commerce, technologii, retail/FMCG lub pokrewnym - poszukujemy umiejętności przekucia potrzeb klientów w konkretne rozwiązania biznesowe i koordynacji osób współpracujących z wielu działów
  • Mają co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (roadmapowanie, planowanie zasobów, ocena ryzyk, współpraca z interesariuszami) - kluczowa jest praktyczna umiejętność zaplanowania skomplikowanych inicjatyw i zorganizowania pracy wokół nich
  • Pracowały w interdyscyplinarnych zespołach projektowych w środowisku agile - poszukujemy szeroko rozwiniętych umiejętności współpracy i “zwinności” w działaniu
  • Przy rekomendowaniu rozwiązań i określaniu priorytetów opierają się na danych - każda istotna decyzja jest “data based”, a dla każdej inicjatywy definiujemy szereg KPIs
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników - Szukamy doświadczenia inicjatywom poprawiamy atrakcyjność oferty dla klientów
  • Są nastawione na realizację wyznaczonych celów
  • Mają wykształcenie wyższe (preferowane kierunki o profilu biznesowym)
  • Z łatwością i precyzją komunikują się w języku angielskim (w mowie i piśmie) w stopniu biegłym lub zaawansowanym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć