Talent Sourcer/ Senior Talent Sourcer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za aktywne wyszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku, pracujących w różnych obszarach biznesowych: back office, logistyka, sprzedaż i marketing, obsługa klienta
  • Zbudujesz długoterminowe relacje z kandydatami oraz stworzysz “pipeline” na potrzeby bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych
  • Zadbasz o jakość danych w systemie rekrutacyjnym
  • Wesprzesz zespół HR poprzez proaktywne reagowanie na zgłaszane potrzeby rekrutacyjne i proponowanie najskuteczniejszych metod pozyskiwania kandydatów
  • Będziesz tworzyć analizy, raporty i statystyki dotyczące procesu rekrutacji
  • Weźmiesz aktywny udział w działaniach prowadzonych przez zespół Employer Branding (meetupy, konferencje, etc.)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Reprezentować będziesz markę znaną milionom Polaków - dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Do realizacji zadań wykorzystasz najnowsze narzędzia pracy, m.in. Smart Recruiters i LinkedIn Recruiter
  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 92% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!
  • Weźmiesz udział w ciekawych i nowatorskich projektach
  • Zyskasz dostęp do wielu szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro  i narzędzia pracy, a obecnie pracę w trybie całkowicie zdalnym
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w obszarze rekrutacji (preferowane w roli sourcer’a lub researcher’a)
  • Posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Są przedsiębiorcze, mają pomysły i lubią poszukiwać nowych rozwiązań, dążąc przy tym konsekwentnie do realizacji wyznaczonych celów
  • Bardzo dobrze znają język angielski (w tym także potrafią redagować treści w tym języku)
  • Mają zdolności analityczne
  • Dobrze czują się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • Szybko się uczą i chcą się rozwijać

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!