Key Account Manager (Automotive)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz wspierał rozwój największych sprzedających  w kategorii Motoryzacja
  • Stworzysz i będziesz egzekwować plany rozwoju sprzedawców  w kategorii, poprzez m.in. promocje i akcje komercyjne
  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych partnerów, realizując swoje cele również w terenie
  • Będziesz analizować  wyniki segmentu i swoich partnerów biznesowych
  •  Będziesz angażować swoich partnerów w realizację trade planu kategorii
  •  Będziesz współpracować z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego dla sprzedających  w kategorii Motoryzacja
  •  Wspólnie z zespołem analityków wypracujesz rozwiązania utrzymujące udział marketplace na rynku i stymulujące wzrost

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach, nowoczesnych szkoleniach branżowych i warsztatach rozwojowych
  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w branży ecommerce
  •  Będziesz mieć realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej na Allegro i w Polsce
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Rozwijamy  platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub pozyskiwaniem asortymentu w firmach dystrybuujących części i akcesoria samochodowe, części motocyklowe, narzędzia lub oleje silnikowe
  • Doskonale znają branżę motoryzacyjną, największych dystrybutorów, marki, dostawców, asortyment i poziom cen
  • Narzędzia sprzedaży marketplace nie mają przed nimi tajemnic
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim
  • Mile widziana znajomość funkcjonalności dostępnych na Allegro

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć