Business Development Manager, B2B Financial Services

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny za zwiększenie widoczności Allegro B2B Financial Services (Kredyt, Leasing, Faktoring zarówno dla sprzedających, jak i kupujących) w serwisie Allegro
  • Weźmiesz odpowiedzialność za projekty powiązane z tematyką presales/growth w ramach Allegro B2B Financial Services współpracując z zespołami deweloperskimi, UX, badaczami i marketingiem.
  • Zarządzisz budowaniem spójnego wizerunku Allegro B2B Financial Services na wszystkich platformach oraz na wszystkich etapach ścieżki zakupowej i sprzedażowej
  • Wdrożysz identyfikację nowych ekspozycji Allegro B2B Financial Services mających na celu zwiększenie świadomości o nich wśród klientów i sprzedawców Allegro oraz ich bezpośrednie użycie
  • Będziesz współpracować z zewnętrznymi partnerami w zakresie odpowiedzialności za kredyt, leasing, faktoring
  • Weźmiesz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe produktów Allegro B2B Financial Services, inicjując, koordynując i przeprowadzając zmiany w celu realizacji założonych planów m.in.: współpracując z poszczególnymi kategoriami i organizując promocje na Allegro
  • Będziesz odpowiedzialny za monitoring rynku w zakresie form komunikacji
  • Wesprzesz team w dążeniach do jeszcze lepszego zrozumienia zachowań zakupowych i płatniczych naszych użytkowników oraz wsparcia finansowego sprzedających

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Współpracujemy z wieloma czołowymi i nowoczesnymi instytucjami finansowymi przy innowacyjnych projektach i dzięki czemu wszyscy nieustannie rozwijamy swoje kompetencje
  • Gwarantujemy możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych)
  • Jesteśmy firmą technologiczną i korzystamy z innowacyjnych narzędzi
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana - postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci a już co druga firma kupuje na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in.:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają 3+ lat doświadczenia w branży e-commerce w rolach na styku biznesu, marketingu, UX i technologii
  • Mają doświadczenie w projektowaniu procesów sprzedaży online usług finansowych dla firm
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu projektami dotyczącymi całej ścieżki zakupowej klienta oraz ścieżki kredytowej dla firm
  • Są gotowe do intensywnej pracy skoncentrowanej na stałym wzroście grupy zadowolonych klientów korzystających z metod płatności oraz rozwiązań finansowych oferowanych przez Allegro
  • Potrafią projektować procesy cyfrowe oraz wymagania funkcjonalne, szukając rozwiązań, mierząc się z wyzwaniami wymagającymi często nieszablonowego myślenia i działania
  • Pracowały w interdyscyplinarnych zespołach projektowych w środowisku agile
  • Lubią pracować w dynamicznym środowisku i nie boją się pracy pod presją czasu
  • Są nastawione na cel i potrafią zarządzać zmianą
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (werbalne, pisemne i prezentacyjne)
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu usług finansowych w obszarze e-commerce
  • Znają angielski polski w stopniu biegłym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć