Automated Parcel Machines Service Coordinator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się koordynacją bieżących prac związanych z utrzymaniem sieci automatów paczkowych APM w skali kraju
  • Będziesz przyjmować i obsługiwać zgłoszenia serwisowe związane z siecią APM
  • Codziennie będziesz organizować, nadzorować i rozliczać pracę serwisowe
  • Zajmiesz się monitorowaniem SLA oraz podejmowaniem działań korygujących
  • Zarządzisz kwestią raportowania wyników i analizą pod kątem zobowiązań KPI
  • Zaoferujesz wsparcie techniczne dla podwykonawców oraz pracowników firmy
  • Wdrożysz i będziesz przeprowadzać szkolenia
  • Zarządzisz obszarem prowadzenia dokumentacji technicznej przeprowadzonych działań
  • Zajmiesz się analizą i opracowaniem rozwiązań występujących błędów i awarii wraz z rekomendacjami
  • Będziesz realizować wybrane zlecenia serwisowe, dokonywać diagnoz, napraw i przeglądów
  • Będziesz uczestniczyć w pracach rozwojowych w zakresie rozwiązań technicznych i aplikacji softwarowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dostaniesz możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na polskim rynku logistyki B2C
  • Będziesz miał /-a wpływ na doświadczenie zakupowe milionów klientów
  • Dołączysz do jednego z najszybciej rosnących obszarów Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą.
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania jak to co robimy pomaga klientom.
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany.
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice.
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają wykształcenie wyższe, kierunek: elektronika, informatyka, mechatronika, robotyka lub pokrewny
  • Posiadają doświadczenia w utrzymaniu i naprawie zewnętrznych urządzeń typu automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.
  • Charakteryzują się samodzielnością w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”.
  • Mają doskonale rozwinięte umiejętności pracy własnej, sumienności i chęci ciągłego rozwoju
  • Komunikują się językiem angielskim w praktyczny sposób

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć