Key Account Manager (Marketing Programs)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Odpowiesz za budowanie sieci partnerstw Allegro - od ich identyfikacji, przez negocjację, aż po budowanie długotrwałej relacji. Będziesz proaktywnie poszukiwał potencjalnych partnerów z różnych branży i sektorów
  • W pełni samodzielnie odpowiesz za strategię współpracy z partnerami oraz jej realizację
  • Zarządzisz współpracą z partnerami w taki sposób, aby jak najefektywniej realizować cele strategiczne związane z obszarem Lead Generation
  • Będziesz poszukiwał nowych i kreatywnych możliwości wykorzystania relacji z partnerami do przeprowadzenia efektywnych kampanii Lead Generation
  • We współpracy z działem marketingu oraz innymi zespołami będziesz planować i implementować kampanie marketingowe. Odpowiesz także za mierzenie ich rezultatów
  • Obejmiesz rolę eksperta w zakresie rozwoju partnerstw w obszarze Lead Generation
  • Zrealizujesz wyznaczone cele
  • Zarządzisz efektywnym wykorzystaniem budżetu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Rozwiniesz skrzydła na samodzielnym, kreatywnym stanowisku mającym kluczowe znaczenie dla całej inicjatywy Lead Generation w Allegro
  • Będziesz odpowiadać za współpracę z dużymi partnerami Allegro, mając realny wpływ na rozwój serwisu oraz zwiększenie atrakcyjności serwisu w obszarze oferty
  • Będziesz uczestniczyć w budowaniu wizerunku Allegro, jako miejsca, gdzie można rozwijać sprzedaż
  • Działamy w największym e-commerce w tej części świat, tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych oraz milionów użytkowników
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • 92% naszych pracowników zarekomendowałoby nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 5 lat doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B lub partnership development. Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem/partnerem korporacyjnym i/lub z sektorem publicznym
  • Mogą pochwalić się sukcesami na polu pozyskiwania partnerów/klientów i nawiązywania z nimi długotrwałych relacji
  • Mają bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Potrafią analizować metryki dotyczące kampanii marketingowych - wyciągają wnioski i formułują rekomendacje w oparciu o dane
  • Są zorientowane na cel, mają proaktywne podejście do powierzonych im zadań
  • Biegle posługują się językiem angielskim (C1)
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć