Software Engineer (Data Science Team)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Oferujemy pracę w interdyscyplinarnym zespole, który tworzy systemy oparte o data science
  • Będziesz rozwijać platformę eksperymentacyjną Allegro (testy A/B), system rekomendacji treści oraz system do wykrywania trendów sprzedażowych na Allegro
  • Pracujemy z danymi, łączymy klasyczne rozwiązania statystyczne, nowe rozwiązania ML, (big) data engineering z inżynierię oprogramowania
  • Rozwijamy nasze systemy w technologiach:
    • Big data: Python i SQL na GCP (Dataflow, PubSub, BigQuery, Composer)
    • Backend: Java, Groovy
    • Frontend: JavaScript, TypeScript, Vue.js
  • Będziesz miał(a) realny wpływ na kierunki rozwoju produktów i na wybór technologii. Korzystamy z najnowszych i najlepszych dostępnych technologii, ponieważ sami je dobieramy do naszych potrzeb
  • Będziesz mieć możliwość pracy w zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów data science, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą (na eventach wewnętrznych oraz publicznie w ramach https://allegro.tech/)
  • Promujemy Open Source. Niektóre z naszych projektów rozwijamy na http://github.com/allegro
  • Jako zespół, bierzemy odpowiedzialność za wszystkie aspekty rozwoju i utrzymania  naszych systemów oraz za ich adopcję w organizacji
  • Jeżeli nie masz doświadczenia w technologiach Big Data, gwarantujemy Ci, że szybko się ich nauczysz od naszych ekspertów
  • Raz do roku możesz skorzystać z opcji pójścia na Turystykę zespołową

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Potrafią i lubią programować w językach: Java lub Python
  • Znają język SQL
  • Mają co najmniej rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania
  • Są otwarte do nauki w różnych obszarach: frontend, backend, big data, analityka, praca produktowa, wizualizacja danych, a dla chętnych również w obszarze statystyki oraz data science
  • Stosują dobre praktyki (clean code, code review, TDD, CI/CD)
  • Mają wiedzę o architekturze opartej o mikroserwisy
  • Są zainteresowane zastosowaniem w praktyce ML i Data Science
  • Mają pozytywne nastawienie i umiejętności pracy w zespole
  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne lub kończą studia (preferowany kierunek informatyka lub pokrewny)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć