Marketing Automation Specialist (B2B)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za opracowanie i wdrażanie kampanii lead generation oraz CRM w obszarze B2B
  • Będziesz wdrażać zautomatyzowane scenariusze kampanii marketingowo-sprzedażowych we współpracy z zespołem CRM
  • Przygotujesz materiały do kampanii we współpracy z działem Marketingu, UX, graficznym, CRM i innymi
  • Zajmiesz się zarządzaniem procesami - będziesz budować procesy marketingowo-sprzedażowe, monitorować KPIs, oceniać ich efektywność i usprawniać
  • Weźmiesz odpowiedzialność za obszar marketingu bezpośredniego, będziesz realizować kampanie oparte o e-mailing, SMS, push notifications, sprzedaż
  • Będziesz obsługiwać system marketing automation
  • Weźmiesz odpowiedzialność za bazy danych - zadbasz o zgodność prawną oraz jakość danych marketingowych; zadbasz również o poprawność przepływu danych pomiędzy CRM, marketing automation oraz innymi systemami
  • Będziesz mierzyć KPIs kampanii, analizować ich wyniki i optymalizować działania
  • Przygotujesz raporty ze zrealizowanych kampanii, zarekomendujesz kierunki działania
  • Zajmiesz się koordynacją tłumaczeń

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół Lead Generation to kilkunastoosobowy zespół specjalistów, którzy codziennie starają się przyciągnąć do Allegro jak największą liczbę klientów i sprawić, by wracali do nas z uśmiechem
  • Wspólnie z zespołem zbudujesz procesy i scenariusze kampanii - wyobraźnia jest limitem
  • Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro oraz dostęp do potężnych zbiorów danych!
  • Będziesz pracować na najlepszych narzędziach marketingowych
  • Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 125 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 20 milionów klientów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w przygotowaniu i realizacji kampanii B2B poparte sukcesami
  • Mają praktyczną wiedzę z obszaru digital marketingu
  • Pracowali na narzędziach marketing automation (preferowana praktyczna znajomość co najmniej jednego z systemów: Eloqua, Marketo, Pardot, Hubspot itp.)
  • Mają praktyczną znajomość systemów CRM (mile widziana znajomość Salesforce)
  • Bardzo dobrze znają zasady marketingu bezpośredniego
  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dbają o szczegóły
  • Wyróżniają się doskonałą organizacją pracy oraz terminowością
  • Mają rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć