Affiliate Team Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za opracowanie i realizację strategii promocji Allegro za pomocą kanałów marketingu afiliacyjnego ze szczególnym naciskiem na generowanie obrotu
  • Będziesz budować i wdrażać własne projekty afiliacyjne i współpracować z największymi partnerami na rynku
  • Opracujesz programy mające na celu przyciągnięcie nowych kupujących i sprzedających
  • Rozwiniesz istniejące i wdrożysz nowe procesy niezbędne do realizacji zakładanych celów oraz do monitoringu bieżących wyników zespołu
  • Jako Lider zespołu odpowiesz za zatrudnienie, wdrażanie i rozwój podległych współpracowników
  • Będziesz odpowiadać za realizację celów budżetowych zespołu
  • Współpracy  z wszystkimi zespołami w firmie: IT, B2B, Smart, obsługi klienta (CX), Commerce, Legal

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jako lider zespołu afiliacji będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy największego polskiego e-commerce
  • Otrzymasz dużą autonomię w organizacji pracy swojego zespołu; zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy
  • Będziesz miał okazję pokierować pracą swojego zespołu tak, żeby stał się ważną częścią Allegro
  • Będziesz miał możliwość współpracy z doskonałymi inżynierami
  • Rozwiniesz skrzydła na samodzielnym, kreatywnym stanowisku, mając realny wpływ na rozwój serwisu
  • Będziesz samodzielnie odpowiadać za realizację celów w ważnym obszarze marketingu
  • Działamy w największym e-commerce w tej części świata, tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych oraz milionów użytkowników
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • 92% naszych pracowników zarekomendowała by nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają bardzo dobrą znajomość affiliate marketing
  • Znają zagadnienia związane z funkcjonowaniem e-commerce oraz rozumieją mechanizmy funkcjonowania handlu internetowego
  • Posiadają minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami realizującymi projekty afiliacyjne
  • Myślą analitycznie i wyciągają wnioski z danych, umieją planować i egzekwować strategie rozwoju, planować i rozliczać budżety
  • Sprawnie komunikują się językiem angielskim (poziom B2)
  • Są samodzielne w działaniu, skoncentrowane na wynikach
  • Posiadają doświadczenie w mapowaniu i zarządzaniu procesami
  • Potrafią i chcą dbać o rozwój członków swojego zespołu, angażując pracowników w podejmowanie decyzji
  • Mają doświadczenie we współpracy z zespołami technologicznymi w metodyce Agile