Consumer Strategy Team Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w budowaniu strategii w obszarze Consumer, w szczególności: definiowaniu i strukturyzowaniu problemów, prowadzeniu analiz i syntezie wniosków, opracowywaniu rekomendacji
  • Pomożesz w przygotowaniu ustrukturyzowanych materiałów w postaci prezentacji lub dokumentów dla poziomu Exec Team oraz CEO
  • Wesprzesz merytorycznie zespół analityczny oraz zadbasz o jego rozwój
  • Podejmiesz współpracę z Product Managerami, Team Leaderami, Team Managerami, Product Development Managerami oraz  Analitykami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączając do zespołu Business Unit - Consumer będziesz uczestniczyć w tworzeniu biznesowych rozwiązań, które będą mieć realny wpływ na doświadczenie zakupowe klientów Allegro
  • Będziesz pracować na danych z różnych obszarów i o ogromnej skali
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • Allegro to numer jeden w branży e-commerce w Polsce oraz jedna z top 10 największych firm e-commerce na świecie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

 Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy w obszarze analityki, customer insight lub w obszarach pokrewnych, w tym minimum 2 letnie doświadczenie w roli konsultantów w jednej z firm konsultingowych
  • Mają za sobą pierwsze doświadczenia jako Lider lub Mentor, chcą i potrafią dbać o rozwój członków swojego zespołu
  • Są absolwentami takich uczelni jak SGH czy Uniwersytet Ekonomiczny
  • Mają doświadczenie we współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji wykorzystując w praktyce zasady ustrukturyzowanej komunikacji (Pyramid Principle)
  • Mają doświadczenie w analizowaniu informacji, wyciąganiu wniosków oraz przedstawianiu ich w logiczny sposób dla osób na poziomie Zarządu
  • Doskonale znają narzędzia służące do prezentowania analizowanych przez siebie danych
  • Biegle posługują się językiem angielskim oraz polskim

 Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć