Warehouse Quality Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz wspierać operację w realizacji głównych procesów magazynowych - poprowadzisz realizację zamówień problemowych (troubleshooting/panic picking)
  • Będziesz przeprowadzać bieżące kontrole stanów magazynowych (inwentaryzacja) i ich aktualizację w systemie magazynowym
  • Będziesz odpowiadać za wyjaśnianie przyczyn powstawania niezgodności w stanach magazynowych oraz wskazywanie działań naprawczych
  • Będziesz współtworzyć procedury/instrukcje dla procesów realizowanych w FC i zadbasz o aktualność dokumentacji
  • Weźmiesz udział w codziennych audytach jakości z przestrzegania standardów jakości przyjętych w FC
  • Zajmiesz się rejestracją wyników monitoringu jakości wszystkich procesów magazynowych oraz będziesz rekomendować działania naprawcze
  • Będziesz przeprowadzać kontrole zgodności realizacji procesów magazynowych z SOP
  • Poprowadzisz cykliczne szkolenia procesowe ze znajomości SOP dla pracowników FC
  • Weźmiesz udział w projektach dot. wprowadzania, usprawniania i utrzymania jakości zgodnie z wymogami wewnętrznymi oraz zleconymi przez Klienta
  • Będziesz współpracować z innymi zespołami Allegro, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi logistycznej realizowanej przez FC

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej bądź logistycznej na stanowisku związanym z zarządzaniem jakością lub mającym styczność z zagadnieniami jakościowymi
  • Bardzo dobrze znają procesy magazynowe, zasady gospodarki magazynowej i inwentaryzacji towarów
  • Mają doświadczenie w branży e-commerce
  • Budują harmonijną i efektywną współpracę z pracownikami kilku obszarów
  • Mają dobre umiejętności komunikacyjne, wypowiadają się jasno i precyzyjnie
  • Mają rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Są dokładni, zadania wykonują uważnie, z koncentracją na szczegółach
  • W swoich zadaniach nastawieni są na realizację celu
  • Potrafią pracować z danymi, analizować je i wyciągać wnioski
  • Nie jest im obca praca w szybko zmieniającym się środowisku, potrafią się elastycznie dostosowywać do zmiennych warunków działania
  • Potrafią pracować pod presją czasu