System Operator (WMS)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w budowaniu nowego, niekonwencjonalnego Zespołu do obsługi magazynu dla Naszych Klientów

  • Będziesz odpowiadać za poprawne przeprocesowanie przyjęć/zamówień w systemie WMS oraz poprawność stanów magazynowych

  • Zadbasz o realizację priorytetów w kolejności realizowanych przyjęć/zamówień

  • Na co dzień będziesz dbał o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

  • Wesprzesz zespoły operacyjne w codziennym realizowaniu zadań

  • Wdrożysz optymalizacje oraz usprawnienia jakie wspólnie wypracujemy

  • Rozwiniesz systemy raportowania i wsparcia produkcji zamówień

  • Będziesz współpracował z Key Userami WMS / Kluczowymi Użytkownikami Systemu WMS
    w weryfikacji codziennych wyzwań związanych z funkcjonowaniem systemów

  • Będziesz odpowiadał za zebranie danych niezbędnych do tworzenia raportów i analiz

  • Stworzysz raporty kluczowych wskaźników efektywności do wspierania Zespołu Operacyjnego oraz decyzji Kierownictwa

  • Nadzór nad poprawną parametryzacją danych w systemie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji w Polsce

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Prowadzimy testy nowych funkcjonalności systemów, w które czynnie angażujemy naszych pracowników

Ze sw​ojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 1 rok  doświadczenia w obszarze obsługi systemów magazynowych,

  • Pracowały na takich narzędziach jak: WMS, Pakiet Office (w tym Excel)

  • Mają doświadczenie w obsłudze skanera

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Potrafią pracować w zespole i chętnie dzielą się wiedzą z innymi

  • Chcą się rozwijać i angażować w nowe zadania

  • Posiadają rozwinięte umiejętność analityczne i potrafią wykorzystywać je w codziennej pracy

  • Wyróżniają się zaangażowaniem i chęcią doskonalenia

  • Potrafią dostosować się do zmieniającego się otoczenia

  • Są otwarte na pracę w systemie zmianowym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć