Loss Prevention Officer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz nadzorować i współpracować z zewnętrznymi firmami ochrony w zakresie ochrony mienia i osób
  • Stworzysz i wdrożysz standardy oraz procedury związane z bezpieczeństwem fizycznym na terenie magazynu i  powierzchni biurowych
  • Weźmiesz odpowiedzialność za nadzór i monitorowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa fizycznego na terenie magazynu oraz powierzchni biurowych
  • Zajmiesz się przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa fizycznego
  • Wesprzesz proces zarządzania incydentami bezpieczeństwa fizycznego na terenie magazynu oraz pomieszczeń biurowych
  • Zidentyfikujesz wzorce oszustw i kradzieży oraz będziesz podejmować działania związane z ich zapobieganiem
  • Zweryfikujesz zidentyfikowane przypadki naruszenia zasad i standardów w obszarze bezpieczeństwa
  • Zajmiesz się analizą trendów rynkowych związanych z fizycznym bezpieczeństwem oraz opracujesz działania, które pomogą we wdrożeniu najlepszych praktyk w tym obszarze
  • Weźmiesz udział w dużych projektach obejmujących całe centrum logistyczne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy zgrany i kameralny zespół wyspecjalizowany w niezwykle ciekawych dziedzinach na styku prawa, biznesu i technologii
  • Będziesz mieć wpływ na podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w naszej firmie
  • Na co dzień będziesz mierzyć się z sytuacjami wymagającymi elastyczności i nieszablonowych rozwiązań
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem fizycznym na terenie obiektów wielkopowierzchniowych,  magazynowych, centrów dystrybucyjnych lub pracowały czynnie min. 3 lata w służbach policyjnych lub w firmach ochrony fizycznej
  • Mają wysoko rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Wiedzę z obszaru bezpieczeństwa fizycznego mają popartą odpowiednimi certyfikatami ukończonych szkoleń
  • Pracowały w projektach z branży e-commerce, fulfillment
  • Potrafią myśleć nieszablonowo i są skuteczne w podejmowanych działaniach
  • Są skrupulatne, przywiązują wagę do szczegółu
  • Mają rozwinięte zdolności jasnej i klarownej komunikacji
  • Są otwarte na rozwój i udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu biegłym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć