UX Team Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Pokierujesz pracą doświadczonego, kilkuosobowego zespołu Projektantów UX jednocześnie nie tracąc kontaktu z samym projektowaniem
  • Dołączysz do zespołu zajmującego się systemami wewnętrznymi Allegro
  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, możliwość ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy
  • Zdobędziesz istotny wpływ na jakość pracy użytkowników systemów wewnętrznych Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy wspólnie serwis, który dobrze znają Twoi znajomi oraz rodzina - i mamy z tego frajdę
  • Mamy w zespole różne kompetencje - patrzymy na problemy z wielu perspektyw i uczymy się od siebie
  • Projektujemy w oparciu o dane i wyniki badań - mamy czas, budżet i narzędzia niezbędne do wyboru najlepszych rozwiązań
  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do badań oraz analizy i zbierania danych
  • Jako lider tego zespołu będziesz blisko współpracować z najlepszymi analitykami danych, badaczami, inżynierami, product managerami oraz projektantami, którzy będą wspierać Cię w tworzeniu jak najlepszych rozwiązań
  • Inwestujemy w swoich pracowników poprzez budżety na szkolenia, udział w konferencjach i książki
  • Będziesz mieć możliwość pracy z gronem ponad 50 UX Designerów, około 30 badaczy i analityków oraz ponad 600 Inżynierów, którzy dzielą się wiedzą na setkach szkoleń, konferencji, meet-upów czy na stronach naszego bloga https://allegro.tech
  • Zostaniesz uczestnikiem (a może prelegentem?) wydarzeń wewnętrznych typu​​​​ Allegro Tech Meeting

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Są ekspertami w obszarze UX
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu zespołów pracujących z wykorzystaniem metodyk “zwinnych” lub widzą w sobie duży potencjał rozwojowy w tym kierunku
  • Potrafią i chcą dbać o rozwój członków swojego zespołu
  • Potrafią wejść w rolę mentora dzielącego się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi
  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”), i chcą cieszyć się z jej rezultatów
  • Umieją blisko współpracować z biznesem, potrafią pogodzić kwestie techniczne i biznesowe
  • Potrafią wyznaczać i egzekwować cele zarówno w ujęciu produktowym jak i swojego zespołu
  • Myślą o doświadczeniu klienta szeroko - jako całości wrażeń, na którą składa się wiele elementów, jak: produkt, komunikacja, obsługa klienta
  • Lubią eksperymentować i nie boją się odważnych pomysłów, stawiają hipotezy i je weryfikują
  • Potrafią obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty
  • Posiadają umiejętność “zaciekawiania się” - użytkownikiem, problemem, poszukiwaniem rozwiązań
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć