UX Designer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zaangażujesz się w identyfikowanie potrzeb i rozwiązywanie problemów użytkowników Allegro - zarówno kupujących, jak i sprzedających
  • Podejmiesz się współpracy z najlepszymi analitykami danych, badaczami, product managerami oraz innymi projektantami
  • Wypracujesz rozwiązania, z których będą korzystać miliony osób
  • Będziesz odpowiadać za cały proces projektowy

Dlaczego miał(a)byś u nas pracować?

  • Tworzymy wspólnie serwis, który dobrze znają Twoi znajomi oraz rodzina - i mamy z tego frajdę
  • Mamy w zespole różne kompetencje - patrzymy na problemy z wielu perspektyw i uczymy się od siebie
  • Projektujemy w oparciu o dane i wyniki badań - mamy czas, budżet i narzędzia niezbędne do wyboru najlepszych rozwiązań
  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do badań oraz analizy i zbierania danych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Myślą o doświadczeniu klienta szeroko - jako całości wrażeń, na którą składa się wiele elementów, jak: produkt, komunikacja, obsługa klienta
  • Mają minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu także w projektowaniu aplikacji mobilnych (iOS/Android) oraz stron responsywnych
  • Lubią eksperymentować i nie boją się odważnych pomysłów, stawiają hipotezy i je weryfikują
  • Potrafią obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty
  • Posiadają umiejętność “zaciekawiania się” - użytkownikiem, problemem, poszukiwaniem rozwiązań
  • Biegle znają narzędzia do prototypowania (np. Axure, Sketch, InVision), ale pierwsze pomysły potrafią zwizualizować w kilka minut na kartce papieru

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

(prosimy o dołączenie portfolio)