Senior Internal Auditor

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz brać udział w identyfikacji ryzyk oraz projektowaniu audytów i zadań doradczych do uwzględnienia w planie rocznym
  • Weźmiesz odpowiedzialność za planowanie i realizację operacyjnych i finansowych audytów wewnętrznych we wszystkich obszarach działalności Allegro
  • Będziesz wykonywać oceny ryzyka oraz oceny skuteczności kontroli wewnętrznych i efektywności procesów biznesowych
  • Poprowadzisz projekty doradcze, wspierające kierownictwo Allegro w zapewnianiu ładu korporacyjnego i ciągłym podnoszeniu jakości zarządzania ryzykiem
  • Zadbasz o czytelną i treściwą dokumentację przeprowadzonych procedur
  • Będziesz przygotowywać raporty adresowane do interesariuszy o zróżnicowanych specjalizacjach, na różnych poziomach organizacji
  • Będziesz odpowiadać za komunikowanie rekomendacji i omawianie ich z osobami bezpośrednio decydującymi o ich realizacji - regularna współpraca z interesariuszami do poziomu “Exec - 1” i okazjonalna z członkami Executive Team
  • Będziesz tworzyć jeden zespół z audytorami technologicznymi, współpracując na bieżąco i wymieniając się wiedzą dla optymalizacji efektówy Waszej pracy
  • Będziesz monitorować wdrażanie zaleceń po zakończonych audytach i służyć radą w ich realizacji
  • Zadbasz o identyfikację i wdrażanie możliwych usprawnień w pracy Audytu Wewnętrznego

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszych audytach poznajemy badane obszary od podszewki, skupiamy się na rzeczywistych ryzykach i samodzielnie pozyskujemy dowody z systemów
  • Jesteśmy nastawieni na rozwój rozwiązań CAATs i continuous auditing, ograniczających powtarzalną pracę audytową i pozwalających nam skupić się na wnoszeniu wartości
  • Dajemy możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań i efektywnego wykorzystania tego, co już istnieje. Zaawansowane narzędzia są w Allegro na wyciągnięcie ręki, więc jeśli tylko zechcesz, możesz zapomnieć o rzeźbieniu formułek w Excelu
  • Oferujemy szeroki rozwój merytoryczny i wzrost dopasowany do Twoich potrzeb: szkolenia z kompetencji “miękkich” (m.in. non-violent communication, metodyka Kanban) i “twardych” (np. narzędzia big data) oraz certyfikacje; dostęp do technologii pozwalających stosować i doskonalić umiejętności ze szkoleń w pracy; udział w konferencjach jako słuchacz(ka) lub prelegent(ka); przekrojowe zadania, dające podstawy do rozwoju w wielu obszarach, w tym możliwość “turystyki zespołowej”
  • Jesteśmy elastyczni - pracujemy w metodykach zwinnych, a nasz ekosystem oparty jest na self-service'ach i własnych narzędziach usprawniających pracę
  • 93% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie kontroli wewnętrznej lub audycie wewnętrznym albo zewnętrznym (min. 4 lata)
  • Biegle znają MS Excela i wiedzą, kiedy go nie używać, oraz są chętne do nauki nowych rozwiązań
  • Posiadają doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych wolumenach danych
  • Potrafią formułować zwięzłe, precyzyjne i dostosowane do odbiorcy raporty w języku angielskim, oddzielając fakty od opinii i przedstawiając kontekst biznesowy oraz techniczny prezentowanych obserwacji i rekomendacji
  • Umiejętnie wdrażają nowe rozwiązania oraz egzekwują wypracowane standardy
  • Znają język angielski na poziomie zapewniającym efektywną komunikację biznesową
  • Cechują się skrupulatnością i nastawieniem na detal
  • Wyróżniają się umiejętnościami wnioskowania i budowania rekomendacji
  • Doskonale organizują pracę swoją i innych
  • Dbają o kompletną, zrozumiałą i użyteczną dokumentację, przedkładając treść nad formę

Miejsce pracy to Warszawa lub Poznań, jednakże oczekujemy od kandydata gotowości do sporadycznych wyjazdów służbowych do naszych lokalizacji w Polsce (Warszawa, Poznań, Toruń, Kraków, Wrocław).

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć