Junior Procurement Analyst (umowa zlecenie)

  • Część etatu

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiedzialny za procesowanie zakupów operacyjnych (niskokosztowych)
  • Będziesz wspierać proces Vendor Creation (zakładanie dostawców)
  • Będziesz identyfikował brakujące i błędne dane w systemach ERP  (np: SAP, ServiceNow)
  • Zajmiesz się wprowadzeniem poprawnych danych do systemów ERP, dbając o ich poprawność i spójność
  • Będziesz przygotowywać zestawienia i analizy w MS Excel

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest ecommerce
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Są sumienne i dokładne
  • Potrafią korzystać z Excela na poziomie średniozaawansowanym
  • Mają pozytywne nastawienie i chciałby dowiedzieć się nieco o pracy w strukturach Allegro :)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie dobrym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć