Key Account Manager (Automotive, B2B)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kupujących (warsztatów samochodowych, mechaników) w kategorii Automotive, realizując swoje cele również w terenie
  • Będziesz wsparciem dla nowych kupujących w procesie zakupowym na Allegro oraz będziesz monitorować ich potrzeby i wyniki (m. in. obrotowe)
  • Wspólnie z menedżerem rozwiniesz rozwiązania angażujące nowych kupujących w zwiększanie zakupów na Allegro (m. in. programy partnerskie)
  • Współpracować będziesz z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego dla profesjonalnych kupujących w kategorii Automotive
  • Na bieżąco wspólnie z zespołem analityków będziesz analizował poziom cen oraz rozwój nowych kupujących w kategorii, zainicjujesz rozwiązania stymulujące wzrost koszyka zakupowego

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych
  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest ecommerce
  • Jako AM/KAM będziesz miał realny wpływ na rozwój rynku motoryzacyjnego na Allegro i w Polsce
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Samochody z wypożyczalni (uwaga: nie oferujemy auta służbowego)

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą asortymentu oraz pozyskiwaniem kupujących (warsztatów, mechaników) w firmach dystrybuujących części i akcesoria samochodowe, części motocyklowe, narzędzia lub oleje silnikowe
  • Doskonale znają branżę Automotive, największych dystrybutorów, marki i dostawców; asortyment i poziom cen
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętnie planują i organizują swój czas pracy
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć