Project Manager - Last Mile Infrastructure

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz kierował(a) wdrożeniem infrastruktury dla usług logistycznych ostatniej mili (automaty paczkowe, punkty odbioru przesyłek)

  • Będziesz opracowywał(a) i wdrażał(a) procesy wspierające wprowadzenie usługi Last Mile

  • Zajmiesz się utrzymaniem efektywnych relacji biznesowych z innymi zespołami (operacje, technika, biznes), sponsorami projektów i zewnętrznymi dostawcami produktów i usług, aby wspólnie skutecznie realizować cele

  • Zdefiniujesz wymagania biznesowe oraz techniczne dotyczące wdrażanej infrastruktury oraz zapewnisz ich zgodność tak aby wypracować optymalne rozwiązania

  • Zapewnisz realizacje wdrażanych projektów zgodnie z założonymi harmonogramami

  • Będziesz odpowiadał(a) za administrowanie i tworzenie dokumentacji produktowej tj. CR, harmonogramy itp.

  • Będziesz odpowiadał(a) za śledzenie i raportowanie postępów prac projektowych w powiązaniu z krokami milowymi, terminami i budżetem

  • Wykorzystasz najlepsze praktyki w minimalizowaniu ryzyk

  • Zadbasz o wymianę wiedzy pomiędzy projektami realizowanymi przez zespół, aby kreatywnie wykorzystać możliwości synergii

  • Będziesz odpowiadał(a) za negocjacje Umów z partnerami biznesowymi.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów Klientów miesięcznie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe, kierunek: zarządzanie, logistyka lub kierunki techniczne

  • Posiadają znajomość metodologii i narzędzi Project Management.

  • Zdobyły minimum 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach usług opartych na unikalnych doświadczeniach klientów przy udziale zewnętrznych urządzeń typu automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp. (warunek konieczny)

  • Wykazują się samodzielnością w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”

  • Rozumieją i posiadają unikalną zdolność definiowania potrzeb klientów na poziomie racjonalnym i emocjonalnym oraz potrafią je twórczo zastosować

  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • Świetnie radzą sobie w zakresie budżetowania i tworzenia harmonogramów

  • Posiadają umiejętność zarządzania pracą własną i podległego zespołu

  • Biegle posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć