Senior Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie produktami wspierając realizację strategii Allegro Pay
  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie i wdrożenie oraz rozwój nowych, innowacyjnych produktów i instrumentów płatniczych dla Consumer Finance
  • Weźmiesz odpowiedzialność end to end za projekty wdrożenia produktów i rozwiązań Allegro Pay współpracując z zespołami deweloperskimi, UX, badaczami i marketingiem
  • Wesprzesz budowanie value proposition produktów Allegro Pay na wszystkich platformach oraz na wszystkich etapach ścieżki zakupowej klienta
  • W ramach realizowanych projektów będziesz zarządzał współpracą z partnerami zewnętrznymi - w tym będziesz uczestniczył w procesie ich wyboru i wdrożenia
  • Weźmiesz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży produktów Consumer Finance i wskaźniki efektywności wdrożonych rozwiązań
  • Wesprzesz team w dokładnym zrozumieniu mechaniki produktu i jego procesu
  • Będziesz odpowiedzialny za bieżący monitoring produktów i rozwiązań finansowych na rynku polskim i zagranicznym

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Allegro Pay daje Ci możliwość zdobycia unikalnego w Polsce doświadczenia w budowaniu usług płatniczych dla Consumer Finance
  • Jako Grupa Allegro tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie
  • Współpracujemy z wieloma czołowymi i nowoczesnymi instytucjami finansowymi przy innowacyjnych projektach, dzięki czemu szybko rozwiniesz swoje kompetencje
  • Gwarantujemy Ci możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych)
  • Jako firma technologiczna dajemy Ci możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi
  • Nieustannie zmieniamy się - dzięki temu masz szansę realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3-5 lat doświadczenia w consumer finance w rolach zarządzających produktami i projektami finansowymi
  • Bardzo dobrze znają rynek i produkty consumer finance
  • Posiadają doświadczenie w koordynowaniu prac nad rozwojem produktu z wieloma zespołami współpracującymi a także partnerami zewnętrznymi
  • Potrafią projektować i wdrażać produkty i rozwiązania finansowe, mierzyć ich dochodowość i efektywność
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności w zarządzaniu projektami end to end
  • Lubią pracować w dynamicznym środowisku i nie boją się pracy pod presją czasu
  • Są nastawione na cel i potrafią zarządzać zmianą
  • Posiadają umiejętność komunikacyjne (werbalne, pisemne i prezentacyjne)
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu rozwiązań w obszarze e-commerce
  • Potrafią dostosować się do zmieniającego się otoczenia
  • Znają język angielski w stopniu biegłym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć