Data Center Engineer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz pracował przy montażu, okablowaniu oraz konfiguracji podstawowych parametrów urządzeń IT, modyfikacji sprzętowych czy aktualizacji firmware'ów

  • Zajmiesz się zarządzaniem infrastrukturą IT data center, dostępną przestrzenią oraz efektywnym wykorzystaniem zasilania i chłodzenia

  • Zadbasz o aktualizację bazy sprzętu, tworzenie dokumentacji technicznej związanej z zasobami data center

  • Będziesz współdziałał z pracownikami data center, nadzorował i koordynował prace, jak i współpracował z dostawcami sprzętu i usług

  • Wspólnie z innymi członkami zespołu będziesz utrzymywał zaplecze serwisowe, rozwiązywał problemy sprzętowe,  jak i dbał o  kontakt ze wsparciem technicznym oraz serwisami

  • Wsparcie administratorów systemów operacyjnych oraz sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu dużą infrastrukturą teleinformatyczną

  • Znają zagadnienia związane z zasilaniem oraz chłodzeniem w data center

  • Posiadają bardzo dobrą znajomość budowy serwerów klasy enterprise, ich komponentów oraz technologii w nich stosowanych

  • Znają technologie stosowane w sieciach lokalnych LAN oraz sieciach storage SAN

  • Znają platformy serwerowe produkcji Dell oraz Hewlett Packard oraz urządzenia sieciowe Cisco, Juniper

  • Są otwarte na poznawanie nowych technologii, komunikatywne, umieją pracować w zespole oraz brać odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Mają gotowość do okresowych wyjazdów służbowych do innych data center (5% czasu pracy)

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć