Web Analyst

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zajmiesz się analizą ruchu na stronie Allegro Lokalnie oraz w aplikacji mobilnej
  • Bazując na swoich analizach będziesz przedstawiał rekomendacje dla teamu Lokalnie odnośnie poprawy ścieżek klienta oraz zwiększania transakcyjności
  • Będziesz sprawować pieczę na narzędziami mierzącymi ruch (Google Analytics, Turnilo, Firebase itp.) oraz zadbasz o ich ciągłe usprawnianie
  • Weźmiesz odpowiedzialność za raportowanie efektywności ruchu na stronach i w aplikacji
  • Będziesz tworzył analizy i raporty biznesowe dotyczące Lokalnie

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój jednego z wiodących marketplace'ów do sprzedaży C2C
  • Będziesz pracować w jednym z najambitniejszych teamów produktowych w Polsce, którego celem jest, aby Allegro Lokalnie było numerem 1 wśród marketplace C2C w Polsce
  • Współtworząc naszą nowatorską platformę będziesz miał(a) wpływ na miliony użytkowników
  • Uzyskasz dostęp do najlepszych specjalistów w branży i ogromnego e-commerce'owego know-how przez co istotnie rozwiniesz swoje umiejętności
  • Zapewniamy nowoczesny ekosystem narzędziowy (Google Analytics, SQL, Tableau, GCP)
  • Dzięki bliskiej współpracy z różnymi działami zyskasz unikatowe w skali kraju wiedzę i doświadczenie o e-commerce i retailu

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 2 lata doświadczenia w analizie ruchu internetowego na stronach i w aplikacjach mobilnych
  • Znają narzędzia do mierzenia i optymalizacji ruchu internetowego (Google Analytics, Optimizely itp.)
  • Posiadają rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umieją pragmatycznie pracować w środowisku z wieloma stakeholderami z różnych obszarów i poziomów organizacji
  • Potrafią przekonywać do swoich racji używając danych z analiz i badań
  • Nie boją się podejmować decyzji i brać za nie odpowiedzialności
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron www
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu digitalowym i e-commerce

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć