Senior Transformation Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz pełnić kluczową funkcję w zespole projektowym, współpracując z kadrą zarządzającą i zespołem kierowniczym nad realizacją najważniejszych inicjatyw strategicznych.
  • Zajmiesz się między innymi strukturyzowaniem problemów, doskonaleniem firmowych procesów oraz wspieraniem procesów transformacji i zarządzania zmianą.
  • Będziesz współpracować z kadrą zarządzającą i interesariuszami w obszarze kluczowych inicjatyw
  • Będziesz kwestionować utrwalony porządek i wskazywać możliwości generowania wartości dla Allegro;
  • Zajmiesz się opracowywaniem kompleksowych rozwiązań, w tym między innymi: definiowaniem i strukturyzowanie problemów, prowadzeniem analiz i synteza wniosków, opracowywaniem strategii i rekomendacji, tworzeniem planów wdrożeniowych
  • Będziesz zabezpieczać realizację zaplanowanych działań poprzez kontrolę terminowej realizacji kluczowych inicjatyw, proaktywne wspieranie w najważniejszych kwestiach osób odpowiedzialnych za poszczególne inicjatywy a także oferowanie w razie konieczności pomocy w usuwaniu zidentyfikowanych przeszkód
  • Zajmiesz się tworzeniem międzyfunkcyjnych zespołów i zadbasz o dobre relacje między zespołami;
  • Będziesz wspierać procesy budowania kapitału wiedzy i kompetencji w ramach organizacji a także pełnić funkcję coacha dla kadry kierowniczej Allegro
  • Zajmiesz się przygotowywaniem skutecznych procesów informowania o inicjatywach na szczeblu kadry zarządzającej i dyrektorów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania „jak to co robimy pomaga klientom?”
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się części firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają dyplom renomowanej uczelni, najlepiej MBA
  • Mogą pochwalić się co najmniej pięcioletnim stażem pracy w jednej z czołowych firm, najlepiej 1-3 lat na stanowisku kierowniczym w spółce z naszej branży
  • Posiadają doświadczenie zawodowe zdobyte w wiodącej firmie konsultingowej lub przy tworzeniu strategii w środowisku największych spółek giełdowych - mile widziane
  • Mają ugruntowaną wiedzę funkcjonalną, w tym między innymi z obszaru strategii
  • Posiadają dobrze rozwinięte umiejętności Ilościowe, analityczne i konceptualne z obszaru rozwiązywania problemów połączone z doskonale rozwiniętym zmysłem biznesowym
  • Mają udokumentowane umiejętności w zakresie kierowania zespołem, motywowania pracowników, jasnego komunikowania złożonych zagadnień, zdobywania szacunku u klientów i współpracowników oraz zdolność współpracy
  • Cechują się przedsiębiorczością i orientacją na wyniki, potrafią funkcjonować w niejednoznacznych warunkach
  • Charakteryzują się umiejętnością opracowywania i tworzenia dokumentacji spełniającej oczekiwania grupy docelowej
  • Posiadają dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność szanowania i doceniania zróżnicowanych typów osobowości, sposobów myślenia i kultur
  • Biegle posługują się językiem angielskim
  • Doskonale znają środowiska Google Suite i/lub Microsoft Office
  • Mają wiedzę z zakresu finansów korporacyjnych i zarządzania portfolio - mile widziane
  • Posiadają doświadczenie z metodą zwinnego zarządzania i OKR - mile widziane

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć