Control Tower Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz opracowywać forecasty produkcyjne oraz długofalowe planowanie zasobów
  • Będziesz ustalać zadania dla operacji zgodnie z SLA i KPI przyjętymi w FC
  • Na codzień będziesz monitorować poprawność jakościową i ilościową stocku magazynowego oraz flow w FC
  • Zajmiesz się zarządzaniem zespołem Analityków i Operatorów
  • Zajmiesz się monitorowaniem i raportowaniem KPI i SLA oraz innych działań operacyjnych
  • Będziesz dbał(a) o rentowność procesów
  • Zajmiesz się analizą danych jakościowych i ilościowych
  • Zajmiesz się kontrolą parametryzacji procesów flow (WMS i CWS) w FC
  • Będziesz realizować optymalne przepływy procesowe w FC
  • Zajmiesz się projektowaniem, wdrażaniem, sterowaniem i optymalizacją procesów administracyjnych i operacyjnych
  • Będziesz przygotować i zarządzać jakościowymi i ilościowymi raportami, które monitorują i śledzą działania obsługi klientów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu pracownikami produkcyjnymi i zarządzającymi niższego szczebla
  • Komunikują się swobodnie w języku angielskim (poziom B2)
  • Posiadają wykształcenie wyższe, preferowane: logistyczne, techniczne, ekonomiczne
  • Rozumieją branżę e-commerce, fulfillment oraz znajomość specyfiki automatyzacji magazynowej
  • Posiadają umiejętność szybkiej analiz oraz oceny szans i zagrożeń.
  • Posiadają zaawansowaną znajomość systemów: WMS, Excel, Microsoft Office, znajomość SQL mile widziana
  • Są bardzo analityczne i potrafią prezentować dane
  • Posiadają dobrze rozwinięte umieję tności wywierania wpływu i argumentowania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć