Last Mile Infrastructure Engineer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz projektował(a) i konstruował(a) ATM Automated Parcel Machines
  • Weźmiesz odpowiedzialność za przygotowanie koncepcji technicznej w zakresie mechanicznym i automatycznym projektowanych APM
  • Zajmiesz się analizą konstrukcji pod względem identyfikacji potrzeb Klienta, wymagań funkcjonalnych i specyfikacji technicznej
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Zajmiesz się nadzorem konstrukcyjnym nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu oraz uruchomieniem produkcji
  • Opracujesz i wdrożysz innowacyjne rozwiązania/funkcjonalności w zakresie APM
  • Zbudujesz i wdrożysz wizję rozwoju APM
  • Będziesz współpracować przy poszukiwaniu dostawców dla zaprojektowanych rozwiązań w ujęciu globalnym
  • Będziesz odpowiedzialny za harmonogramowanie, nadzór nad produkcją urządzeń, ich odbiór oraz rozwój oprogramowania
  • Będziesz prowadzić testt wytrzymałości urządzeń w trudnych warunkach eksploatacyjnych
  • Będziesz monitorować i analizować aktualne trendy na rynku

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania „jak to co robimy pomaga klientom?”
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się cześci firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które posiadają:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub pokrewny
  • Doświadczenia w projektowaniu zewnętrznych urządzeń typu automaty paczkowe, bankomaty, maszyny vendingowe, itp.
  • Znajomośś rynku dostawców rozwiązań z zakresu APM
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów automatyki i robotyki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracach w środowisku Solid Works i AutoCad
  • Doświadczenia w testowaniu urządzeń w trudnych warunkach eksploatacyjnych/atmosferycznych.
  • Doświadczenia klienta związanego z odbiorem przesyłek za pośrednictwem automatów paczkowych
  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość języka angielskiego

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć