Product Manager (Cloud Services)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz zarządzał(-a) potrzebami technicznymi klientów wewnętrznych w ramach rozwoju produktów Allegro

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności w kontekście wykorzystania usług cloudowych

  • Będziesz współtworzył(-a) strategię rozwoju produktów i usług Allegro związanych z usługami Public Cloud

  • Będziesz koordynował(-a) współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług Public Cloud

  • Będziesz współpracował(-a) z zespołami agile'owymi: deweloperami, badaczami, analitykami danych i specjalistami UX oraz infrastruktury.

  • Będziesz współpracował(-a) z działami: prawnym, zakupów, finansów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz miał(-a) wpływ na adopcję rozwiązań Public Cloud w jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce

  • Jako członek zespołu będziesz brał(-a) udział w tworzeniu jednej z najciekawszych i najnowocześniejszych platform technologicznych

  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce

  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Znają rynek usług cloudowych

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Trafnie łączą potrzeby biznesowe z możliwościami najnowszych technologii.

  • Potrafią rozpoznać perspektywy i potrzeby wielu różnych klientów wewnętrznych

  • Rozumieją różne aspekty współpracy z dostawcami zewnętrznymi: strategiczne, techniczne, prawne i finansowe

  • Są komunikatywni, proaktywni oraz potrafią pracować w zespole, również w zespołach rozproszonych

  • Umieją koordynować oraz raportować pracę wielu niezależnych zespołów

  • Swoje działania opierają na analizach, a decyzje popierają danymi

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć