Product Manager (Customer Service Automation)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Przyczynisz się do powstania nowych oraz rozwoju istniejących już produktów w zakresie automatyzacji Obsługi Klienta
  • Zdefiniujesz i zrealizujesz złożoną strategię produktu (min. Chatbot, Emailbot) zapewniając balans między wymaganiami klientów, merchantów i działu obsługi klienta.
  • Zarządzisz operacyjnie realizacją tej strategii, koordynując ją z innymi zespołami i obszarami produktowymi
  • Skoordynujesz pracę, komunikując się z partnerami biznesowymi, analitykami i liderami zespołów technicznych
  • Zarządzisz backlogiem zadań i nadasz im priorytety
  • Zdefiniujesz KPI potwierdzające poziom realizacji celów i ilustrujące inkrementalny rozwój produktu, dający wartość klientom i merchantom
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem dla milionów Klientów Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce i/lub technologią dla obsługi klienta
  • Mają doświadczenie w budowaniu kompleksowych produktów opartych o boty, chatboty
  • Są w stanie stworzyć koncepcję produktu i doprowadzić do jej realizacji
  • Potrafią scharakteryzować i opisać funkcjonalnie produkt o wysokim stopniu złożoności
  • Rozumieją możliwości jakie stoją za technikami uczenia maszynowego i potencjał algorytmów w pracy nad produktem
  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro
  • Umieją określać priorytety w oparciu o dane
  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników
  • Koncentrują się na efektywności podjętych działań
  • Potrafią skutecznie komunikować się werbalnie i pisemnie
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetuby