Brand Management Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Odpowiesz za całość prac strategicznych (w tym: przeprowadzisz badania ilościowe/jakościowe, przygotujesz założenia oraz briefing domu badawczego, będziesz współpracować z agencją strategiczną i domem badawczym oraz będziesz planować budżet) i koncepcyjnych (w tym: analizę rozwiązań konkurencji oraz proponowanie rozwiązań)
  • Przy współpracy z działem analitycznym będziesz analizował efekty kampanii
  • Będziesz współpracować z Klientami wewnętrznymi w zakresie w zakresie zmian produktowych w wybranym obszarze oraz w zakresie testowania rozwiązań i wdrażania zmian
  • Zajmiesz się realizacją szeroko zasięgowych kampanii w mediach własnych i zewnętrznych, a także aktywne poszukiwanie rozwiązań dla marki
  • Weźmiesz odpowiedzialność za całość prac produkcyjnych i emisyjnych przy kampanii - zaczynając od briefingu, poprzez realizację po jej rozliczenie
  • Będziesz współpracować z domem mediowym oraz agencją kreatywną w zakresie realizowanych kampanii

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Allegro to ponad 50 milionów wizyt organicznych miesięcznie
  • Do przeanalizowania mamy przeszło 100 mln backlinków z ponad 60K domen
  • Mamy zaindeksowanych ponad 110 milionów stron w Google
  • Operujemy prawie na 20K kategorii produktowych i setkach tysięcy słów kluczowych
  • Wykorzystujemy najlepsze narzędzia na rynku (Ahrefs, Searchmetrics, MOZ etc.)
  • Działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Lubimy automatyzować procesy
  • Angażujemy się zarówno w projekty IT jak i marketingowe
  • Nie ograniczamy się jedynie do wyszukiwarki Google
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 5-letnie doświadczenie w pracy w biznesie online bądź u marketera offlinowego
  • Mają wykształcenie wyższe (mile widziane marketing i komunikacja lub pokrewne humanistyczne/ekonomiczne)
  • Posiadają wiedzę z zakresu badań marketingowych i procesów z nimi związanych
  • Znają wskaźniki mediowe
  • Posiadają wiedzę związaną z procesem produkcji kampanii video
  • Rozumieją proces współpracy z agencją mediową
  • Posiadają umiejętność komunikacji z wieloma podmiotami jednocześnie
  • Potrafią łączyć wiele wątków jednocześnie
  • Cechują się logicznym myśleniem i umiejętnością wyciągania wniosków
  • Biegle komunikują się w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć