Monitoring and Data Analysis Specialist (Customer Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się monitorowaniem sieci pod kątem obecności marki w dyskusjach
  • Przeprowadzisz research, zbierzesz dane, przygotujesz analizy statystyk i rekomendacje  na zadany temat  (np. analiza sentymentu wypowiedzi, insighty dotyczące konkretnych zagadnień) – na ich podstawie sporządzisz raporty i prezentacje
  • Będziesz pracować przy projektach z zakresu #CustomerExperience, m.in. Allegro Gadane (Community), chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu – na styku z działaniami PR
  • Zaprojektujesz rozwiązania i wdrożysz strategie związane z obecnością marki Allegro w social media oraz całym digitalu
  • Odpowiesz za pracę nad standardami komunikacji
  • Zajmiesz się badaniami satysfakcji klientów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Obszar Channels Development zajmuje się innowacyjnymi projektami z zakresu #CustomerExperience, m.in. społeczność, chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu (social media, digital), na styku z działaniami PR
  • Chcemy być forpocztą nowoczesnych rozwiązań i dawać jak najlepsze doświadczenia naszym Klientom i Partnerom
  • Możesz wykazać się kreatywnością, pomysłowością i samodzielnie proponować rozwiązania, które wspólnie przedyskutujemy
  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 2 letnie doświadczenie analityczne, wykorzystują w swojej pracy monitoring internetu
  • Potrafią dobierać metody badawcze do postawionego problemu i znają metody ilościowe i jakościowe
  • Wyróżnia ich umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i formułowania na ich podstawie trafnych rekomendacji
  • Potrafią w ciekawy sposób zaprezentować wyniki analiz
  • Doskonale orientują się w środowisku social media i szeroko pojętym digitalu
  • Są doświadczone w badaniach satysfakcji klientów
  • Mają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Są zaangażowane, wychodzą z własną inicjatywą – mają twórcze pomysły i nie boją się eksperymentować
  • Dobrze znają język angielski (poziom B2)
  • Mile widziana znajomość ekosystemu narzędziowego SQL, GCP, Tableau itp.

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć