Data Analyst (Customer Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zajmiesz się analizą dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowy obszar organizacji - Customer Experience
  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu biznesowych rozwiązań, a Twoje rekomendacje pomogą kształtować obszar CX w Allegro
  • Zajmiesz się raportowaniem kluczowych KPI w obszarze CX, dla poszczególnych zespołów i doradców
  • Dostarczysz informacji poszczególnym interesariuszom łącząc dane z różnych źródeł i systemów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zarządzanie w oparciu o dane to u nas codzienna praktyka a Big Data - rzeczywistość nie puste hasło (kilka petabajtów danych)
  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, GCP, Hive, Spark, Python)
  • Realnie wpłyniesz na decyzje podejmowane w obszarze CX oraz będziesz dostarczać dane różnym zespołom w obszarze

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają co najmniej rok doświadczenia w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Znają SQLa
  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Wyróżniają się skrupulatnością, samodzielnością i dociekliwością
  • Potrafią ciekawie i w intuicyjny sposób komunikować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość, Tableau, Data Studio i arkuszy kalkulacyjnych

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć