Data Analyst (Delivery Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za dostarczanie danych wspierających rozwój inicjatywy Allegro Fulfillment
  • Odpowiesz za projektowanie i monitorowanie KPI, które będą odzwierciedlać efektywność usługi oraz stopień konwersji produktu
  • Znajdziesz odpowiedzi na pytania biznesowe w szumie danych, a uzyskane rezultaty przedstawisz w czytelny i ustrukturyzowany sposób
  • Będziesz zamieniał wyniki swoich analiz w reporty biznesowe, dzięki którym właściciele biznesowi produktu będą mogli obserwować, co dzieje się z usługą na każdym etapie jej życia i podejmować działania w celu jej usprawnienia
  • Przeanalizujesz duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, oraz będziesz formułować na tej podstawie wnioski i rekomendacje w celu ulepszania usługi

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu kształtującego największy tego typu projekt e-commerce w tej części świata
  • Bezpośrednio wpłyniesz na kształt produktu Allegro Fulfillment
  • Nasz zespół to ogromne pole do rozwoju kompetencji zarówno miękkich jak i technicznych
  • Będziesz współpracować z wieloma działami w organizacji i realnie wpływać na podejmowanie działania
  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość (kilka petabajtów danych)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu danymi zdobyte w branży Retail, finansowej lub e-commerce
  • Mają wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne (z dużym naciskiem na nauki ścisłe np: matematyka, fizyka, inżynieria)
  • Potrafią wydobyć najważniejsze dane i informacje ze zbioru danych oraz ciekawie, w intuicyjny i zrozumiały sposób komunikować wyniki analiz i płynące z nich rekomendacje
  • Wiedzą jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego (Data Studio, Tableau)
  • Znają bardzo dobrze SQL (Oracle, GCP, Spark) oraz mają doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami baz danych
  • Mają doświadczenie lub są zainteresowane analizą w ekosystemie Hadoop (HQL, pySpark)
  • Mają doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Znają angielski na poziomie B1/B2

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć