Dispute Monitoring and Coverage Leader

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz kilkunastoosobowym zespołem doradców tak, aby efekty waszej pracy budowały trwałe relacje i wpływały na zadowolenie oraz lojalność Klientów i Partnerów
  • Zorganizujesz bieżącą pracę zespołu oraz szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników
  • Weźmiesz udział w tworzeniu procesów wsparcia pozakupowego na Allegro
  • Wesprzesz Klientów korzystających opcji “dyskusji” oraz Programu Ochrony Kupujących
  • Zweryfikujesz wymagania Klientów i potrzeby Partnerów i zaproponujesz najlepsze biznesowe rozwiązania w swoim obszarze
  • Będziesz odpowiadać za realizację celów biznesowych i wdrażanie innowacji w procesie
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w tworzeniu najnowocześniejszych technologii e-commercowych
  • Na co dzień będziesz współpracował z kilkoma liderami w obrębie około 60-osobowego zespołu Backoffice Customer Experience

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół Customer Experience Back Office to blisko 60 osób, które każdego dnia wspierają Klientów i Partnerów w rozwiązywaniu problemów transakcyjnych  na Allegro
  • Wdrażamy rozwiązania wspierające bezproblemowy handel
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wsparcia/obsługi klientów B2B/B2C
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków oraz proaktywnie zaangażować się we wdrażanie dalszych optymalizacji i kreowanie coraz lepszego Allegro
  • Doskonale znają platformę Allegro oraz rynek e-commerce
  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu procesami i wiedzę z metodyk zarządzania procesami
  • Mają doświadczenie w pracy w systemie CRM, WFM
  • Posiadają zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne
  • Są wzorem dla innych w zakresie kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych
  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych
  • Komunikują się w języku angielskim (min B1/B2) - warunek konieczny

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć