Business Applications Administrator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji
  • Rocznie realizujemy około 50 projektów IT wspierających biznes Allegro
  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników
  • Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym:  Microsoft (Windows Server 2012\2016, SCCM, Active Directory, ADFS), VMware vSphere i Airwatch, Google Suite,  Salesforce CRM, Genesys CX Platform, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP, Cognos, Cisco, ServiceNow, Zoom, SLACK
  • Stale rozwijamy naszą flotę urządzeń opartą o Microsoft Windows 10 i Apple MacOS. Mamy jedną z największych flot opartych o MacOs w Polsce
  • W ramach usług wsparcia IT obsługujemy miesięcznie 4 tysięcy zgłoszeń supportowych
  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy
  • Działamy zwinnie i na dużą skalę a do tego stosujemy dopasowane do potrzeb metody zarządzania
  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w administrowaniu i konfigurowaniu usług Cloud w szczególności: Sales Force, Google Suite, Slack, Service Now, Asana
  • Mają doświadczenie z systemami monitoringu usług IT np. Zabbix,
  • Znają ITIL
  • Dodatkowymi atutami kandydatów będą umiejętności web developerskie (PHP, JavaScript, JQuery, Angular, CSS), znajomość Google Apps Script, SalesForce Apex, Servicenow Script, MySQL/PostgreSQL, Python
  • Lubią pracować w zespole oraz cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
  • Przejawiają inicjatywę i dynamikę w działaniu, potrafią priorytetyzować zadania
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć