Business Product Manager (Fulfillment Services)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Poprowadzisz projekt mający na celu zbudowanie procesu pozyskiwania i onboardingu sprzedających do usługi Allegro Fulfillment
  • Wesprzesz i weźmiesz udział w przygotowywaniu oferty dla klientów
  • Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie i aktualizowanie komunikacji z klientem
  • Weźmiesz odpowiedzialność za monitorowanie doświadczenia klientów w procesie  Allegro Fulfillment oraz zainicjujesz zmiany mające na celu poprawę satysfakcji i podwyższenie lojalności klientów
  • Wesprzesz obsługę klientów Allegro Fulfillment i zadbasz o optymalizację procedur obsługowych
  • Będziesz tworzyć i koordynować procesy między zespołami Customer Experience, Delivery Experience, Commerce, Legal, Technology
  • Rozwiniesz współpracę z wieloma obszarami organizacji, a także z zewnętrznymi partnerami tak, aby monitorować rynek i odpowiadać na potrzeby klientów w projekcie Allegro Fulfillment
  • Zarządzisz komunikacją projektową, zależnościami między projektami i zadbasz o terminową realizację zadań

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Prowadzimy największe i najbardziej innowacyjne projekty w polskim e-commerce
  • Naszym celem jest najlepsza obsługa klienta w Polsce. Rozwijając projekt Allegro Fulfillment masz istotny wpływ na realizację tego celu
  • Będziesz na co dzień pracować z najnowszymi technologiami
  • Zapewniamy najlepsze narzędzia i dajemy dużą niezależność pracy
  • Zyskasz możliwość realnego wpływu na doświadczenie milionów klientów, którzy codziennie robią zakupy na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Mają  doświadczenie w budowaniu procesów opartych o system CRM
  • Potrafią zespolić działania z zakresu handlu, marketingu, obsługi klienta i produktu
  • Definiowały, budżetowały, prowadziły i rozliczały projekty
  • Pracowały w środowisku procesowym
  • Znają metodyki zwinne prowadzenia projektów
  • Doskonale organizują swoją pracę, nie boją się presji czasu, myślą strategicznie
  • Potrafią zarządzać zespołami projektowymi, są otwarte w komunikacji oraz nastawione na rozwiązywanie problemów
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć