Junior IT Compliance Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Będziesz wykonywać działania kontrolne w obszarze IT compliance w oparciu o matrycę kontroli, w celu zapewnienia zgodności z regulacjami takimi jak RODO, KSC, ITGC, PCI DSS etc.,  rekomendacjami Zespołów Security (podnoszenie poziomu bezpieczeństwa platformy), rekomendacjami Zespołów IT Governance (zgodność licencyjna, procesów), Audytu Wewnętrznego oraz audytorów zewnętrznych - w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa platformy i zapewnienia poprawności sprawozdań finansowych
  • Będziesz pracować na wskroś struktury organizacyjnej Allegro, angażując osoby z wielu różnych działów (głównie Technologii)
  • Weźmiesz udział w obsłudze audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz zarządzał/a pracami nad rekomendacjami
  • będziesz odpowiadać za monitorowanie i raportowanie poziomu zgodności według matrycy kontroli
  • Będziesz wykonywać przeglądy systemów informatycznych i procedur stosowanych w Allegro oraz ocenę ich zgodności z ustalonymi zasadami
  • Będziesz wspierać procesy związane z kontrolą zgodności licencyjnej

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jako członek zespołu będziesz brać udział w tworzeniu jednej z najciekawszych i najnowocześniejszych platform technologicznych - tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Mikroserwisy - na serio (900+), i skala na serio (60k+ rps na biznesowej szynie danych)
  • Gwarantujemy szeroki rozwój merytoryczny i wzrost dopasowany do Twoich potrzeb
  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Będziesz działać z niezwykle ciekawymi tematami na styku prawa, biznesu i technologii

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Mają chęć do pracy i własnego rozwoju
  • Posiadają umiejętności analityczne
  • Swoje działania opierają na analizach i badaniach
  • Posiadają umiejętności analizy struktur danych i posiadają umiejętności wizualizacji danych, raportowania i prezentowania w sposób czytelny dla odbiorcy
  • Znają język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Potrafią patrzeć na produkty z perspektywy bezpieczeństwa oraz zgodności z zewnętrznymi regulacjami
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • - posiadanie doświadczenia w obszarze IT Compliance
  • - znajomość tematyki ochrony danych osobowych (RODO)
  • - znajomość lub doświadczenie w zastosowaniu metodyk IT Governance (np. COBIT, ITIL, ISO, NIST)

    Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć