Business Analyst - Commercial Operations

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za współprowadzenie kluczowych projektów z punktu widzenia całej platformy (zarówno od strony analitycznej, jak i merytorycznej)
  • Przygotujesz analizy i rekomendacje dla Zarządu i weźmiesz udział w tworzeniu strategii komercyjnej Allegro
  • Będziesz analizować i monitorować bieżące zdarzenia biznesowe
  • Będziesz mieć bezpośredni udział w realizacji strategii Allegro dotyczącej zwiększenia atrakcyjności Allegro jako miejsca zakupowego
  • Przygotujesz prezentacje dla zarządu i przedstawisz swoje rekomendacje dotyczące funkcjonowania działu Commercial Operations Team

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół Commercial Analytics to blisko 15 osób, które każdego dnia dostarczają zespołowi komercyjnemu kluczowych danych wspierających podejmowanie decyzji biznesowych
  • Działamy na dużej skali, tysiącach kategorii i parametrów oraz kilkudziesięciu milionach ofert - nie ograniczamy się do wybranych kawałków Allegro
  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (SQL, Tableau/Power BI, Druid, GCP)
  • Dołączysz do zespołu ekspertów nastawionych na  innowacyjne i efektywne rozwiązania, w którym panuje otwartość na dyskusje i nowe koncepcje
  • Będziesz uczestniczyć w kluczowych projektach realizowanych w firmie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze analiz i tworzenia rekomendacji
  • Mają silne umiejętności analityczne i zna dobrze SQL
  • Znają biegle angielski i polski w mowie i piśmie
  • Potrafią słuchać i  komunikują się w logiczny i ustrukturyzowany sposób
  • Mają doświadczenie konsultingowe i wysokie umiejętności organizacji
  • Posiadają bardzo dobre umiejętności w zakresie prezentacji
  • Potrafią pracować z systemami BI (Tableau, QlikView, Power BI etc.)

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć