Affiliate Program Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój programu afiliacyjnego największego serwisu e-commerce w Polsce
  • Będziesz współpracować z partnerami i serwisami zajmującymi się afiliacją
  • Wraz z zespołem przygotujesz oraz będziesz realizować kampanie z Partnerami
  • Zaangażujesz się w rozwój strategii marketingowej w zakresie rozbudowy programu partnerskiego
  • Sprawdzisz, co robi konkurencja
  • Przeanalizujesz wyniki swoich działań i będziesz wyciągać z nich wnioski
  • Codziennie będziesz mieć możliwość poznawania nowych rozwiązań oraz wprowadzania własnych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Allegro jest największym i najszybciej rozwijającym się serwisem e-commerce w Polsce
  • Weźmiesz udział w rozwoju Programu Partnerskiego Allegro na unikalną na polskim rynku skalę
  • Będziesz współpracować z zespołami technicznymi przy okazji tworzenia nowych narzędzi
  • Weźmiesz udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach
  • Będziesz mieć realny wpływ na wyniki finansowe

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum roczne doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi w ramach programów afiliacyjnych
  • Posiadają umiejętność analizy raportów w systemach takich jak: Turnilo, Kibana, Google Analytics, Tabelau
  • Potrafią organizować kampanie marketingowe
  • Bardzo dobrze znają pakiet MS Office
  • Są nastawione na realizację celów i zaangażowane w powierzone zadania
  • Mają min. komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (będziesz współpracować z zagranicznymi partnerami)
  • Znają specyfikę rynku e-commerce oraz mają aktualną wiedzę o trendach marketingu internetowego
  • Znają narzędzia marketingowe takie jak: social media, e-mail marketing, display, metapic, lokowanie produktu, native content itp.

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć