Customer Activation Project Coordinator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współodpowiedzialny za zwiekszanie aktywności klientów poprzez działania marketingowe w których skupiamy się na automatyzacji i personalizacji
  • Będziesz współodpowiedzialny za analizowanie,  budowanie oraz wdrażanie strategii marketingowej dla kluczowych produktów w Allegro takich jak: Allegro Smart!, Allegro Pay, DEX i inne
  • Będziesz zarządzał/współpracował  przy kluczowych projektach firmy z udziałem wielu interesariuszy
  • Będziesz miał realny wpływ w podejmowaniu decyzji biznesowych i rekomendowaniu nowych rozwiązań
  • Twoje zadania polegać będą na umiejętnym przekładaniu celów biznesowych na konkretne zadania
  • Będziesz współpracować z zespołami marketingu, Smart, technologii, obsługi klienta (CEX), Legal,Finance, Commerce, w celu optymalizacji rozwiązań oraz budowania wszechstronnej wiedzy o dostępnych narzędziach i możliwościach ich wykorzystania

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Allegro to ponad 50 milionów wizyt organicznych miesięcznie
  • Do przeanalizowania mamy przeszło 100 mln backlinków z ponad 60K domen
  • Mamy zaindeksowanych ponad 110 milionów stron w Google
  • Operujemy prawie na 20K kategorii produktowych i setkach tysięcy słów kluczowych
  • Działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Lubimy automatyzować procesy
  • Angażujemy się zarówno w projekty IT jak i marketingowe
  • Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i prowadzenia projektów, mile widziana branża e-commerce
  • Potrafią współpracować z wieloma interesariuszami w złożonych projektach
  • Posiadają doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi (interaktywnymi, marketingowymi, public relations), z łatwością budując z nimi relacje
  • Bardzo dobrze znają rynek e-commerce i platformę Allegro
  • Doskonale poruszają się w zagadnieniach takich jak: digital marketing, SEO, performance marketing, content automation, personalizacja, prowadzenie projektów specjalnych
  • Posiadają wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne (praca z danymi)
  • Cechują się logicznym myśleniem i umiejętnością wyciągania wniosków
  • Cechują ich ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem
  • Posiadają zdolność samodzielnego podejmowania decyzji w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
  • Potrafią łączyć wiele wątków jednocześnie
  • Są otwarte, pełne energii i lubią wyzwania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć