Education and Merchant Development Partner

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć platformę szkoleniową Akademii Allegro i odpowiadać za jej anglojęzyczną wersję, tworząc kursy online i zajmować się ich publikacją
  • Będziesz uczestniczyć w organizacji planów filmowych, produkcji filmów animowanych i podcastów
  • Będziesz koordynować pracę biura tłumaczeń i domu produkcyjnego przy tworzeniu anglojęzycznych materiałów szkoleniowych
  • Będziesz odpowiedzialny/a za działania promocyjne Akademii Allegro (promocja platformy, kursów, podcastów)
  • Będziesz negocjować warunki realizacji, procesować umowy, rozliczać faktury firm współpracujących

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych, a Ty możesz wesprzeć ich rozwój dzieląc się wiedzą o Allegro i e-commerce. Działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce.
  • Każdego dnia miliony klientów dokonują na Allegro zakupu- możesz być częścią tego procesu, wpierając szkoleniowo firmy, wspierasz doświadczenie zakupowe na Allegro!
  • Będziesz częścią dynamicznego i wszechstronnego zespołu: angażujemy się zarówno w projekty handlowe jak i IT czy marketingowe
  • Cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę
  • Poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste
  • Jesteś kreatywny? To super! Będziesz miał możliwość wykorzystania swojej kreatywności do tworzenia nieprzeciętnych pomysłów i rozwiązań. Cenimy pozytywną energię, która pozwala wcielać te pomysły w życie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Biegle znają język angielski w mowie i piśmie (min. C1)
  • Posiadają znajomość trendów na rynku szkoleniowym i kierunków jego rozwoju
  • Mają doświadczenie w koordynowaniu projektów
  • Śledzą rozwój e-commerce, doświadczenie z zakresu sprzedaży na Allegro będzie dodatkowym atutem
  • Są otwarte, chętnie się uczą i potrafią badać potrzeby klienta
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka chińskiego oraz systemów CMS

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć