Mobile Software Engineer (iOS) - Technology Consumer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W obszarze Consumer pracujemy nad najlepszym doświadczeniem Klienta rozpoczynając od wejścia na stronę główną, poprzez proces przeglądania, wyszukiwania i porównywania ofert. Przeprowadzamy możliwie płynnie przez proces zakupu i obsługi pozakupowej na wszystkich platformach (web, mobile web, iOS, Android). Odpowiadamy za ruch zewnętrzny rzędu tysięcy żądań na sekundę, mamy setki milionów rekordów w naszych bazach danych, architekturę mikroserwisową na backendzie, jak również mikrofrontendy.

Robimy dziesiątki eksperymentów, testujemy setki wariantów, analizujemy ich wyniki i wyciągamy wnioski, które przekuwamy w zadania. Pracujemy w gronie blisko 30 zespołów złożonych z inżynierów i inżynierek posiadających różnorodne kompetencje i współpracujemy z projektantami, badaczami, analitykami.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz pracować nad rozwojem aplikacji mobilnych
  • Weźmiesz czynny udział w tworzeniu kodu, modułów, proponowaniu rozwiązań oraz utrzymywaniu aplikacji z których korzystają tysiące użytkowników dziennie
  • Tworzymy aplikacje mobilne przy użyciu najnowszych wersji języka Swift i na bieżąco redukujemy dług technologiczny
  • Automatyzujemy testy i powtarzalne procesy - korzystamy między innymi z KIF, EarlGrey, swift-snapshot-testing, Bazel, XcodeGen czy Fastlane
  • Rozwijamy aplikacje mobilne z których dziennie korzysta 300k+ użytkowników, a miesięcznie wielokrotnie więcej
  • 50+ inżynierów, testerów, UX designerów, badaczy pracuje nad rozwojem aplikacji dla iOS
  • Praktyki takie jak Code Review, Continuous Integration, Continuous Deployment, Pair Programming to dla nas codzienność
  • Pracujemy zwinnie stosując metodykę najbardziej odpowiadającą zespołowi (najczęściej Scrum)
  • Co roku nasi inżynierowie wyjeżdżają na największą konferencję iOS - WWDC, oraz wiele innych m.in. UIKonf, Try!Swift, AppDevConf, iOSCon
  • Na co dzień korzystamy z najnowszych MacBook Pro 13’’ lub 16”, zapewniamy dwa zewnętrzne monitory plus wszystkie gadżety które potrzebujesz do pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Bardzo dobrze znają system iOS zarówno od strony użytkownika jak i programisty
  • Rozumieją proces wydawania aplikacji do App Store
  • Biegle posługują się Swift oraz Objective-C
  • Znają zagadnienia projektowania i programowania obiektowego, a także algorytmów i struktur danych
  • Korzystają ze środowiska Xcode, mają doświadczenie w posługiwaniu się systemami kontroli wersji
  • Chcą być dumni z kodu, który tworzą. Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews
  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników
  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć