Last Mile Partner Development Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W związku z budową sieci własnej odbiorów i/lub nadań przesyłek zamówionych na platformie www.allegro.pl poszukujemy osoby odpowiedzialnej za pozyskiwanie partnerów retail do współpracy na terenie całej Polski.

 Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Aktywnym pozyskiwaniu sieci handlowo - usługowych pod rozwój sieci własnej
  • Negocjowaniu warunków biznesowych, w tym treści umów o współpracy
  • Nadzorze nad koordynacją i realizacją umów o współpracy
  • Aktywnym udziale w  rozwoju organizacji poprzez osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych oraz raportowanie ich statusu realizacji
  • Koordynowaniu projektu integracji oprogramowania pomiędzy stronami umowy
  • Opiece merchandisingowej współpracy
  • Zapewnianiu odpowiedniego poziomu jakości obsługi nowych/jak i obecnych partnerów biznesowych, zgodnie z obowiązującymi standardami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączenie do zespołu Delivery Experience - jednego z najszybciej rosnących obszarów w Allegro, odpowiedzialnego między innymi za rozwój usług ostatniej mili, czyli dostawy przesyłek do klienta
  • Możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie, który zmieni standardy dostawy na Polskim rynku logistyki B2C
  • Możliwość realnego wpływu na doświadczenie zakupowe milionów klientów Allegro
  • Kulturę pracy startupu przy stabilności jednej z najbardziej dochodowych firm w Polsce
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które posiadają:

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w zakresie aktywnego pozyskiwania nowych partnerów biznesowych
  • Praktyczne doświadczenia przy przygotowywaniu ofert, negocjowaniu warunków współpracy, pracy nad umową
  • Doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z partnerami
  • Znajomość branży retail oraz nieruchomości komercyjnych
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży na terenie całej Polski
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (B2)
  • Praktyczną znajomość pakietu Google Suite i MS Office oraz obsługi narzędzi CRM

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć!