Fulfillment Project Support Specialist (Delivery Experience)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz wspierać dalsze udoskonalanie produktu Allegro Fulfillment
  • Pomożesz w projektowaniu i tworzeniu matryc procesów i scenariuszy rozwoju nowych produktów/funkcji
  • Rozwiniesz współpracę z interesariuszami i beneficjentami projektów z całej firmy w celu uwzględnienia wymagań i możliwości optymalizacji procesów i technologii.
  • Pomożesz w opracowaniu wymagań biznesowych/historii użytkownika w celu artykułowania nowych funkcji wymaganych od rozwiązań technologicznych
  • Zajmiesz się analizą współzależności pomiędzy rozwiązaniami technologicznymi i wymaganymi nowymi funkcjami
  • Zaangażujesz zainteresowane strony i będziesz wspierać zespoły rozwoju technologii w celu dostarczenia nowych funkcji do produkcji po udanych testach
  • Wesprzesz komunikację z interesariuszami w celu zapewnienia świadomości na temat wdrażania nowych funkcji i statusu projektu
  • Będziesz wspierać tworzenie prezentacji produktów w zależności od potrzeb (np. informowanie interesariuszy o statusie projektu)
  • Zajmiesz się proaktywnym informowaniem na bieżąco wszystkich członków zespołu projektowego o postępach w realizacji projektu
  • Stworzysz badania satysfakcji - propozycje badawcze, zlecanie badań, wyciąganie wniosków

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce.
  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorski projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą.
  • Wierzymy w sens tego co robimy, dlatego budując usługi zawsze zaczynamy od pytania jak to co robimy pomaga klientom.
  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany.
  • Nie uprawiamy biurokracji i nie marnujemy czasu. Budujemy produkty, które tworzą różnice.
  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się cześć firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Startupową kulturę pracy oraz stabilność dojrzałej organizacji
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, kupony Allegro, karta lunchowa, dofinansowanie do przedszkola i mnóstwo innych ) - Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Zajęcia z języka angielskiego opłacane przez nas po okresie próbnym
  • Satysfakcję ze zrealizowanych projektów

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minimum 3+ lata doświadczenia zawodowego we wspieraniu zespołu zarządzania projektami w obszarze Omni-channel / e-Commerce
  • Rozumieją zagadnienia związane z wdrażaniem lub rozwojem rozwiązań informatycznych w obszarze handlu detalicznego / E-commerce / Omni-channel lub pokrewnych
  • Mają doświadczenie w zbieraniu wymogów biznesowych
  • Dużą zaletą będzie wykształcenie wyższe w dziedzinie IT, biznesu, łańcucha dostaw, logistyki, zarządzania operacyjnego lub obszarów pokrewnych, oraz doświadczenie w pracy w ramach platformy e-commerce (multi vendor)
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (werbalne, pisemne i prezentacyjne) z możliwością zaangażowania szerokiego grona odbiorców na wszystkich poziomach organizacji
  • Potrafią syntetyzować informacje złożone i techniczne na łatwe do zrozumienia dla zainteresowanych stron terminy biznesowe
  • Mają rozwinięte zdolności myślenia krytycznego, wprowadzania innowacje i wykazują się proaktywnością
  • Wyróżniają się naturalną pasją do organizowania i planowania
  • Mają energię i determinację w dążeniu do założonego celu oraz są gotowe do pracy przy dużym obciążeniu i napiętych terminach
  • Posiadają umiejętności informatyczne - wiedzą jak aktywnie uczestniczyć w dyskusjach dotyczących tworzenia oprogramowania i specyfikacji funkcjonalności
  • Biegle posługują się Microsoft Office (np. PowerPoint, Excel)
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć