WMS Key User

  • okolice Warszawy, Mazowieckie, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

WMS Key User nadzoruje funkcjonowanie, bieżącą konfigurację i development systemu WMS. Jest pierwszą ekspercką linią wsparcia dla operacji Fulfillment Center (FC) w utrzymaniu ciągłości procesów i produkcji, blisko współpracuje z właścicielem biznesowym WMS.

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Wsparcie operacji w rozwiązywaniu pojawiających się bieżących problemów systemowych / błędów w celu utrzymania ciągłości produkcji.
  • Prowadzenie analiz systemowych i wydajnościowych systemu WMS w FC.
  • WMS pierwsza linia wsparcia.
  • Raportowanie jak i kiedy problem się pojawił, logowanie problemów i rozwiązań.
  • Aktywna rola w planowaniu testów systemowych WMS, WCS.
  • Udział w testach integracyjnych.
  •  Udział w testach akceptacyjnych w imieniu FC.
  • Dokumentacja testów i wyników.
  • Analiza występujących problemów systemowych, definicja root causes.
  • Macierz treningowa Develop training matrix.
  • Organizacja szkoleń systemowych dla FC.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Szukamy osób, które mają:

  • Min. 2 rok doświadczenia w pracy na stanowisku obsługi systemów klasy WMS.
  • Komunikatywną znajomość angielskiego w mowie i piśmie poziom (B1).
  • Wykształcenie wyższe: Informatyczne, Techniczne, Logistyczne.
  •  Znajomość procesów logistycznych.
  • Znajomość systemów WCS, Excel, znajomość SQL - mile widziana.
  •  Zdolności analityczne.
  • Orientacja na potrzeby klienta.
  • Dobrą komunikację i umiejętność współpracy w zespole.
  • Orientację na rozwiązania.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.
  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!