Operations Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz organizować procesy logistyczne Fulfillment Center (FC)
  • Zapewnisz zasoby zew/wew. do zachowania ciągłości pracy (ludzie, sprzęt, materiały eksploatacyjne)
  • Zajmiesz się rozwiązywaniem kwestii problematycznych dot. podwykonawców lub kurierów
  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu procesów logistycznych obsługiwanych przez FC oraz w projektach wewnętrznych realizowanych na rzecz obsługi Klientów (merchantów i odbiorców FC)
  • Zajmiesz się monitorowaniem i analizowaniem strat produkcyjnych
  • Będziesz dbać o prawidłową gospodarkę magazynową i stany magazynowe
  • Zajmiesz się monitorowaniem realizacji wskaźników efektywności i podejmowaniem działań w celu ich dotrzymywania
  • Będziesz zarządzać zespołem oraz planować zasoby operacyjne i personalne w perspektywie długo i krótkookresowej

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając doświadczenie wyszukiwania produktów na Allegro
  • Pracujemy w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu operacjami magazynowymi w branży e-commerce, retail z dużą ilością zamówień detalicznych i SKU.
  • Posiadają min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu pracownikami produkcyjnymi i zarządzającymi niższego szczebla.
  • Sprawnie komunikują się językiem angielskim (poziom B2)
  • Mają wyższe wykształcenie, preferowane: logistyczne, techniczne, ekonomiczne.
  • Rozumieją branżę e-commerce, fulfillment.
  • Potrafią promować pracę zespołową – zwinną (Agile).
  • Są skoncentrowane na Kliencie.
  • Potrafią angażować pracowników w podejmowanie decyzji.

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć