Junior Copywriter

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się pisaniem tekstów do kampanii wewnętrznych i zewnętrznych prowadzonych przez Allegro
  • Będziesz uczestniczyć w pracach koncepcyjnymi nad kampaniami kategorialnymi
  • Weźmiesz udział w produkcji kampanii (digital, radio, video)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie
  • Dla około 80% polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową
  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindU

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają łatwość pisania tekstów - od krótkich haseł po dłuższe formy
  • Doskonale posługują się językiem polskim, znają zasady pisowni, ortografii i interpunkcji
  • Posiadają umiejętność myślenia koncepcyjnego i kreatywnego, łączenia słowa z obrazem
  • Są otwarte i pomysłowe w różnych kategoriach tematycznych i produktowych - od glebogryzarek po premierowe smartfony ;)
  • Mają umiejętność prezentacji swoich pomysłów
  • Potrafią wychodzić poza schemat, szukać oryginalnych rozwiązań
  • Posiadają podstawową wiedzę z zakresu marketingu oraz SE
  • Orientują się w bieżących trendach reklamowych
  • Mają łatwość w komunikowaniu się z innymi
  • Znają język angielski na poziomie pozwalającym swobodnie rozmawiać na temat produkowanych filmów
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć