Chatbot Designer - Customer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Dołączysz do zespołu technologiczno - biznesowego, którego zadaniem jest tworzenie i rozwój rozwiązań chatbotowych dla Kupujących i Sprzedających na allegro. Będziesz współkreować rozwiązania, uczestnicząc w każdym z etapów projektu.

Zajmiesz się pozyskaniem i uporządkowaniem wiedzy niezbędnej do budowania dialogów chatbotowych, w tym:

  • Przeanalizujesz procesy biznesowe pod kątem jak najlepszego  odwzorowania ich w dialogach chatbota
  • Wspólnie z zespołem stworzysz bazę pytań - zidentyfikujesz najczęściej pojawiające się pytania od kupujących i sprzedających oraz we wspólpracy z odpowiednimi zespołami zdefiniujesz odpowiedzi
  • Przełożysz zdobytą wiedzę na scenariusze konwersacyjne chatbota

Zaprojektujesz i zredagujesz dialogi oraz zbudujesz scenariusze rozmów (flow) gwarantujących pozytywne doświadczenie użytkownika

  • Odpowiesz za przewidzenie przebiegu projektowanych konwersacji i ich modelowanie
  • Zadbasz o zachowanie spójności językowej, stylistycznej oraz wizerunkowej (w tym small talk)
  • Stworzysz dialogi i scenariusze w dedykowanych narzędziach (dialogflow)
  • Zbudujesz bazę fraz treningowych

Odpowiesz za testy i  rozwój chatbota:

  • Stworzysz scenariusze testowe i weźmiesz udział w ich realizacji
  • Przeanalizujesz transkrypcje rozmów chatbot - użytkownik: tematykę i warstwę językową pod kątem rozwoju chatbota
  • Zidentyfikujesz powtarzające się w konwersacjach wzorce dla nowych pytań i scenariuszy rozmów
  • Zadbasz o jak najlepsze doświadczenie użytkownika chatbota, odwzorowane wskaźnikiem NPS.
  • Zajmiesz się optymalizacją  ścieżek konwersacyjnych i połączeniem ze sobą intencji
  • Wzbogacisz bazy fraz treningowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Obszar Channels Development zajmuje się innowacyjnymi projektami z zakresu #CustomerExperience, m.in. automatyzacja, community, chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu
  • Chcemy być forpocztą nowoczesnych rozwiązań i dawać jak najlepsze doświadczenie naszym Klientom i Partnerom
  • Pracujesz w obsłudze Klienta, ale możesz się wykazać kreatywnością, pomysłowością i samodzielnie proponować rozwiązania, które na pewno będą dyskutowane, a być może wdrożone
  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają lekkie pióro i doświadczenie w tworzeniu treści
  • Doskonale rozumieją proces/etapy zakupów i sprzedaży online
  • Wykazują się skrupulatnością i cierpliwością w pracy
  • Są nastawione na poznawanie nowych technologii (narzędzia, platformy)
  • Rozumieją i potrafią analizować procesy biznesowe
  • Znają bardzo dobrze język angielski, minimum B2
  • Mile widziana znajomość technologii Azzure i Dialogflow
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu i projektowaniu BOTów na Messengerze lub innej platformie

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!