Senior Customer Experience Engagement Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się budowaniem i utrzymaniem wysokiego zaangażowania i motywacji pracowników Customer Experience
  • Przeanalizujesz perspektywę grupy docelowej, jej potrzeby oraz priorytety i zaangażujesz ich w sukces firmy
  • Poprowadzisz działania w obszarach: motywacji, docenienia (recognition), komunikacji wewnętrznej, mające na celu budowanie zaangażowania pracowników
  • Poprowadzisz działania mające na celu zatrzymanie talentów i zmniejszenie rotacji pracowników
  • Wdrożysz narzędzia do wypracowanych działań
  • Będziesz współpracować z zespołami Customer Experience, a także innymi obszarami w organizacji m. in.: HR, prawnym, PR
  • Przeanalizujesz dane operacyjne i jakościowe, w celu oceny skuteczności realizowanych działań

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz współtworzyć i wspierać zespół dostarczający najlepsze customer experience w Polsce
  • Wpłyniesz na tworzenie kultury organizacyjnej i zespołowej, a Twoje działania zatrzymają talenty w organizacji
  • Wesprzesz obszar Customer Experience w realizacji ambitnych celów
  • W naszym zespole nie będziesz się nudzić. Przed nami nowe wyzwania, współpraca z super ludźmi i dużo kreatywnych zadań np.: dostosowanie komunikacji wewnętrznej CX do potrzeb wynikających z pracy zdalnej, wdrożenie systemów do budowania zaangażowania i motywacji pracowników, identyfikowanie potrzeb i poprawianie wewnętrznych procesów wspierających w obszarze Customer Experience

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają minimum 4 lata doświadczenia popartego sukcesami w realizacji podobnych zadań
  • Znają specyfikę pracy contact center (m. in.: praca 24h/7 dni, zmianowość, multikanałowość kontaktów)
  • Są samodzielne w realizacji działań, umiejętnie zarządzają czasem i zadaniami pod presją terminów
  • Są kreatywne w opracowywaniu programów i metod angażowania odbiorców w osiągnięcie celu
  • Znają narzędzia do komunikacji wewnętrznej i potrafią tworzyć treści dla różnych grup odbiorców
  • Potrafią budować relacje z grupą docelową realizowanych działań, ich liderami i managerami oraz z zespołami współpracującymi, mają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Są zaangażowane i  empatyczne, dzięki czemu potrafią określić, co jest najważniejsze dla odbiorców realizowanych działań
  • Potrafią umiejętnie zarządzać wieloma projektami i zadaniami jednocześnie
  • Znają język angielski na poziomie B2

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!