AML & Compliance Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać praca:

  • Wraz z zespołem Prawnym i Compliance Allegro będziesz koordynować działania w obszarze AML / KYC i compliance spółki Allegro Pay, w tym szczególności będziesz odpowiedzialny za zgodność z przepisami o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu
  • Będziesz tworzyć i aktualizować procedury wewnętrzne
  • Będziesz analizować i wspiera procesy KYC i anty-fraud
  • Będziesz koordynować obsługę audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz zarządzać pracami nad rekomendacjami
  • Będziesz proaktywnie identyfikować zagrożenia i podejmować działania naprawcze
  • Będziesz przeprowadzać wewnętrzne szkolenia w zakresie AML
  • Będziesz bieżąco monitorować transakcje i zawiadamiać organy nadzoru oraz organy ścigania o okolicznościach, mogących wskazywać na podejrzenie popełnienia przestępstwa, w tym prania pieniędzy lub finansowania terroryzmu
  • Będziesz reprezentować spółkę w relacjach z organami nadzoru finansowego i innymi urzędami i instytucjami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zapewniamy pracę w doświadczonych zespole prawno-regulacyjnym
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Jako członek zespołu będziesz brał(a) udział w tworzeniu jednej z najciekawszych i najnowocześniejszych platform technologicznych
  • Będziesz działać z niezwykle ciekawymi tematami na styku prawa, biznesu i technologii

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osób, które:

  • Posiadają min. 6 letnie doświadczenie w obszarze AML / KYC i compliance w branży finansowej
  • Potrafią patrzeć na produkty z perspektywy zgodności z zewnętrznymi regulacjami
  • Potrafią koordynować wiele zadań na raz, nadając im odpowiednie priorytety
  • Znają język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie prawnicze oraz posiadany tytuł radcy prawnego lub adwokata, a także znajomość tematyki ochrony danych osobowych

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!