Information Security Specialist

  • Warszawa, Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Wsparcie wszystkich zespołów Allegro w zakresie bezpieczeństwa informacji (konsultacje, wsparcie merytoryczne, definiowanie wymagań i zaleceń)

  • Obsługa i zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji

  • Przeprowadzanie czynności umożliwiających wykrywanie, rejestrowanie, analizowanie oraz klasyfikowanie incydentów z obszaru cyberbezpieczeństwa

  • Wsparcie audytów bezpieczeństwa

  • Zapewnienie zgodności z przepisami o cyberbezpieczeństwie (KSC, Dyrektywa NIS)

  • Współpraca z IT Security

  • Prowadzenie działań edukacyjnych, informacyjnych oraz szkoleń z obszaru bezpieczeństwa informacji

  • Tworzenie dokumentacji i procedur związanych z bezpieczeństwem informacji

  • Wsparcie procesu analizy ryzyka dla projektów z obszaru bezpieczeństwa informacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy zgrany i kameralny zespół wyspecjalizowany w niezwykle ciekawych dziedzinach styku prawa, biznesu i technologii

  • Będziesz mieć wpływ na podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w naszej firmie

  • Będziesz mieć możliwość współpracy ze wszystkimi działami naszej spółki poprzez wsparcie merytoryczne w realizowanych projektach i procesach

  • Na co dzień będziesz mierzyć się z sytuacjami wymagającymi elastyczności i nieszablonowych rozwiązań

  • Będziesz członkiem zespołu składającego się z najlepszych specjalistów w swojej branży

  • Praca z nami to możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i udział w branżowych konferencjach.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają zdolności analityczne i negocjacyjne

  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem informacji

  • Posiadają wiedzę z obszarów cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych

  • Potrafią myśleć nieszablonowo

  • Są skrupulatne, przywiązują wagę do szczegółu

  • Są komunikatywne, potrafią dzielić się wiedzą z innymi

  • Posiadają doświadczenie w pracy w obszarze technologii

  • Znają język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Znajomość norm i standardów bezpieczeństwa ( np. ISO 27001)  będzie dodatkowym atutem

Filmy do obejrzenia