Fulfillment Services Sales Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Na co dzień będziesz współtworzyć i rozwijać usługi Allegro Fulfilment
  • Zbudujesz strategię poszukiwania i pozyskiwania nowych klientów usługi Allegro Fulfilment
  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie procesu zarządzania i obsługi klientów Allegro Fulfilment
  • Zarządzisz zespołem account managementu w ramach usługi
  • Ustalisz priorytety w realizacji planów sprzedażowych
  • Będziesz dokonywać analizy rynku i bieżącego monitorowania działań konkurencji
  • Przeprowadzisz rozmowy z klientami i kontrahentami biznesowymi
  • Przygotujesz oferty handlowe, akcje  specjalne i promocje dla klientów
  • Będziesz sporządzać regularne raporty z przebiegu wykonanej pracy
  • Rozwiniesz współpracę z innymi jednostkami w firmie w tworzeniu procesów, reguł, zasad komunikacji, obsługi, itp.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Budujemy szereg narzędzi dla firm wspierając ich w rozwoju sprzedaży na platformie
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie
  • Weźmiesz udział w targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych
  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest ecommerce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
  • Przygotowywały i realizowały plany sprzedażowe
  • Mają doswiadczenie w ofertowaniu klienta, przygotowywaniu materiałów sprzedażowych, negocjacjach i finalizowaniu kontraktów
  • Posiadają doświadczenie z zakresu logistyki, szczególnie w tworzeniu procedur, narzędzi do obsługi klientów
  • Pracowały lub współtworzyły procesy w systemach typu CRM
  • Znają rynek e-commerce i potrafią identyfikować potrzeby rynku
  • Narzędzia sprzedaży marketplace nie mają przed nimi tajemnic
  • Myślą analitycznie i potrafią wyciągać wnioski z danych
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Bardzo dobrze posługują się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Biegle obsługują pakiet MS Office
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć